Direct naar de inhoud
Logo van Molenbeek Makelaars Utrecht

Amsterdamsestraatweg 871 C B

3555HL Utrecht • Utrecht

€ 290.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.650

2% overdrachtsbelasting (€ 5.800) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 297.650

Koopprijs /m²: € 6.744

Fotogalerij

Omschrijving

Een moderne, knusse én lichte woning! Een appartement met veel comfort en een fijne sfeer. Dit 2-kamerappartement heeft dankzij het bouwjaar (2005) een goede isolatie en energielabel B. Het betreft een leuk appartement gelegen op de tweede verdieping van een relatief kleinschalig complex. Dit complex bestaat uit 22 appartementen met bergingen op de begane grond. De woning beschikt over een woonkamer met een open keuken, een slaapkamer, een badkamer en een inpandige berging. Daarnaast is er een berging met elektra op de begane grond. Fijn voor het bergen van spullen die u niet in uw huis wilt bewaren, of bijvoorbeeld een extra vriezer. Het appartement is slim en praktisch ingedeeld en dankzij de grote raampartijen (schuifpuien met Frans balkon) heerlijk licht. Op het gebied van comfort beschikt de woning over isolatie en HR++ ramen. De woning wordt verwarmd door een cv-ketel en er is een mechanisch ventilatiesysteem aanwezig. De actieve en gezonde VvE verzorgt het onderhoud van het complex zodat er zorgeloos gewoond kan worden. Omgeving De woning is gelegen in de autoluwe buurt ‘Groen Zuilen’: een populaire, bruisende en gevarieerde wijk. De ligging is bijzonder gunstig: op een paar minuten lopen naar supermarkt Boni en vlakbij het winkelcentrum Rokade. Het stadscentrum is bereikbaar met 13 minuten fietsen. Parkeren is hier gratis en de bereikbaarheid met ov uitstekend. Tevens bevindt zich naast het pand een sportschool om jezelf fit te houden. Wat wilt u nog meer?! Zuilen heeft daarbij volop natuur in de omgeving: het van Heukelompark, het Julianapark, de Vecht, de Maarsseveense Plassen en het Gagelbos. Daarnaast is op loopafstand het Demkapark in ontwikkeling. Een avondje uit? Breng een bezoekje aan De Parel van Zuilen, Bistro Belle en Brasserie Oud Zuilen. Volop wat te beleven in de directe omgeving! De indeling is als volgt… Begane grond Afgesloten centrale entree met brievenbussen, de intercominstallatie en toegang tot de bergingen en appartementen. Aan de achterkant is een apart fietsenhok gecreëerd om de fiets te stallen. Tweede verdieping Hal met garderobe, meterkast en toegang tot de woonkamer. De woonkamer, voorzien van een intercom, heeft een prettige sfeer en biedt voldoende ruimte voor een gezellige zithoek (aan de voorzijde) en een eettafel. Deze tafel biedt een verbinding met de keuken, aangezien het een open keuken betreft. Vanuit de woonkamer kijkt u, vanwege de hogere ligging, vrij weg over de buurt. De open keuken heeft een L-opstelling en is uitgevoerd in een neutrale kleurstelling van matte witte frontjes en een kunststof aanrechtblad in een donkere tint houtlook. U treft hier de volgende inbouwapparatuur: een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer en een vaatwasser. Door de onder- en bovenkasten heeft u hier volop bergruimte. Loopt u door dan komt u in de gang richting de slaapkamer en de badkamer. Ook heeft u hier de inbouwkast met hierin de cv-ketel en de installatie van de mechanische ventilatie. Allereerst naar de slaapkamer. Een fijne ruimte met ook weer veel lichtinval door de schuifpui. De kamer biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. Het balkon is gesitueerd op het zuiden en is een heerlijke plek om te genieten van uw vrije tijd en de zonnestralen tijdens de mooie maanden. Weer terug naar binnen…! De badkamer is voorzien van een douche, wastafelmeubel met spiegel en planchet, een staand toilet, een radiator én een opstelplaats voor de wasmachine en de droger. Zowel de wanden als het plafond zijn betegeld met lichtkleurige tegels, waardoor deze sanitaire ruimte een prettige sfeer heeft. Bijzonderheden - bouwjaar 2005; - woonoppervlakte circa 43 m², inhoud circa 148 m³; - energielabel B (geldig tot 6 maart 2029); - in 2023 heeft u de oven vernieuwd; - in 2023 is de vaatwasser vernieuwd; - de woning is volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas in aluminium kozijnen - verwarming en warmwater middels cv-ketel; - er is een actieve en gezonde VvE aanwezig waar u maandelijks ongeveer € 95,- aan betaalt; - het complex is voorzien van een intercominstallatie; - de woning beschikt over een privéberging op de begane grond; - gratis parkeren in de straat en in de directe omgeving. Oplevering in overleg.

Hypotheek berekenen

€ 290.000

Kosten koper (geschat): € 7.650

2% overdrachtsbelasting (€ 5.800) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 297.650

2,78%

Jaarlijks

%

€ 14.500

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 290.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, galerijflat (appartement)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
43 m²
Inhoud
148 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
3 m²
Externe bergruimte
2 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2005
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
28-08-2025
Verkoopdatum
22-09-2025

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Frans balkon
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3555

Google Maps

Bekijk Utrecht op de kaart

Verken Utrecht en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Utrecht

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Utrecht. In 2025 waren er 325.510 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 474.416.

Inwoners

325.510

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 474.416

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 38.255

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

25.985

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Utrecht
Jaar Inwoners
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Utrecht
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Opleidingsniveau

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Herkomst inwoners (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

47.799

Label C

25.699

Label B

17.523

Label D

13.066

Label F

12.655

Label G

11.728

Label E

11.306

Label A+

9.677

Label A++

5.013

Label A+++

4.232

Label A++++

725

Label A+++++

21

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Utrecht
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 791 • Elektriciteit: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Elektriciteit: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Elektriciteit: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Elektriciteit: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Elektriciteit: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Elektriciteit: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Elektriciteit: 3.142

Bedrijvigheid in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 55.750

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Utrecht
Periode Misdrijven
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Utrecht.

Veelgestelde vragen over wonen in Utrecht

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer woningen in Utrecht

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.