Direct naar de inhoud
Logo van Ditters - Veenendaal

De Savornin Lohmanstraat 76

3904AT Veenendaal • Utrecht

Verkocht

€ 499.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 11.830

2% overdrachtsbelasting (€ 9.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 510.830

Koopprijs /m²: € 4.663

Fotogalerij

Omschrijving

Zoek jij een zeer goed onderhouden uitgebouwde en karakteristieke jaren '30 twee-onder-een-kapwoning met o.a. 107 m² woonoppervlakte en 4 slaapkamers? Heb jij geen zin om te klussen en wil je graag een comfortabele en goed uitgeruste gezinswoning met een fraaie leef-/woonkeuken, diepe en zonnige tuin op het westen en een serre met volop leefruimte? Vind jij comfort belangrijk en staat energielabel B, vloerverwarming, airco’s en zonnepanelen hoog op jouw wensenlijstje? Dan is deze woning aan De Savornin Logmanstraat 76 echt iets voor jou! Belangrijkste kenmerken: - Parkeren op eigen terrein met afsluitbare- en elektrische toegangspoort (ingang via Bart Poesiasstraat/Bruïneplein) - Vrij uitzicht aan de voorzijde - Energielabel B - Op loopafstand van wijkwinkelcentrum Bruïneplein - Diepe en zonnige tuin op het westen Ligging De woning ligt in een fijne woonomgeving in Veenendaal, op korte afstand van het centrum. Station Veenendaal Centrum bereik je binnen enkele minuten fietsen. Scholen, kinderopvang en een speeltuintje liggen in de directe omgeving. Met de auto ben je binnen circa 10 minuten op de A12, waardoor steden als Utrecht en Arnhem goed bereikbaar zijn. Een prettige combinatie van wonen dichtbij voorzieningen en goede bereikbaarheid. Indeling Begane grond Via de entree kom je in de hal met toegang tot de woonkamer en de trap naar de eerste verdieping. De woonkamer is licht en warm van uitstraling, met ruimte voor een comfortabele zithoek en eventueel een speelhoek voor kinderen. De begane grond is voorzien van vloerverwarming en in de woonkamer is een airco aanwezig voor zowel koeling als verwarming. De woonkamer loopt over in de moderne woonkeuken, wat zorgt voor een open en gezellige leefruimte. De keuken is ruim opgezet en beschikt over een kookeiland met gasfornuis, spoelbak en vaatwasser. Het eiland biedt ruimte voor barkrukken, ideaal om samen te genieten van een kop koffie of een borrelmoment. De afzuiging is strak verwerkt in het plafond. Daarnaast is er een nis met extra werkblad en kastruimte, perfect als koffiehoek. De combi-oven en extra kastruimte zijn in de wand verwerkt, wat zorgt voor een efficiënte indeling. Vanuit de keuken loop je direct de tuin in. Aangrenzend aan de keuken ligt de hal met het toilet en de badkamer. Ook vanuit deze hal is er een deur naar de tuin. De badkamer, met een oppervlakte van circa 6 m², bevindt zich op de begane grond en is modern uitgevoerd. Deze ruimte is uitgerust met een ligbad, een inloopdouche en een wastafel met meubel. De ligging op de begane grond is bijzonder praktisch, vooral voor gezinnen met jonge kinderen. Eerste verdieping Via de trap in vanuit de entree kom je op de eerste verdieping met drie slaapkamers. De grootste slaapkamer van circa 11 m² voelt ruim aan door de lichtinval en beschikt over zowel een open inbouwkast als een gesloten kast. Daarnaast is deze kamer voorzien van een wastafel, wat extra praktisch is aangezien de badkamer zich op de begane grond bevindt. De tweede slaapkamer ligt aan de voorzijde en is voorzien van een dakkapel, waardoor de ruimte optimaal benut wordt. Ook hier is een inbouwkast aanwezig. De derde slaapkamer van circa 6 m² is flexibel te gebruiken als slaap-, werk- of kleedkamer. Tweede verdieping Via de overloop kom je op de zolderverdieping, een verrassend veelzijdige ruimte. Dankzij de dakkapel valt er veel natuurlijk licht naar binnen, wat zorgt voor een aangenaam en ruimtelijk gevoel. Bovendien is er een airconditioning aanwezig die zowel kan koelen als verwarmen, waardoor het hier het hele jaar door comfortabel is. De ingebouwde kastruimte biedt extra opberggemak en maakt deze verdieping ideaal voor diverse doeleinden: denk aan een vierde slaapkamer of een rustige thuiswerkplek. Buitenruimte De tuin is op meerdere manieren toegankelijk: via de keuken, via de hal, via de poort aan de voorzijde en via de carport aan de achterzijde. Een absolute eyecatcher is de serre van circa 18 m², direct aan de woning. Deze strak afgewerkte ruimte is perfect om het hele jaar door te ontspannen. Achter in de tuin bevindt zich een berging met vliering, ideaal voor extra opslag en het stallen van fietsen. De carport biedt de mogelijkheid om de auto overdekt op eigen terrein te parkeren. Ondanks de serre, berging en carport blijft er voldoende tuin over voor zitplekken en speelruimte voor kinderen. Kenmerken op een rij: - Moderne woonkeuken met stijlvol kookeiland - Twee dakkapellen voor extra licht en ruimte - Royale serre van circa 18 m² - Praktische carport en berging met vliering - Vloerverwarming op de begane grond - Airco in de woonkamer en op zolder (2025) - Voorzien van 8 zonnepanelen - Bouwjaar 1935 - Energielabel B - Dak-, muur- en vloerisolatie - HR-glas gedeeltelijk Koopovereenkomst Bij de verkoop zal een standaard NVM-koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen ouder dan 20 jaar worden de volgende clausules opgenomen: - Asbestclausule - Ouderdomsclausule Bij aankoop zonder financieringsvoorbehoud geldt een termijn van zes weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de waarborgsom of bankgarantie. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 499.000

Kosten koper (geschat): € 11.830

2% overdrachtsbelasting (€ 9.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 510.830

3,04%

Jaarlijks

%

€ 24.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 499.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
291 m²
Inhoud
387 m³
Overige inpandige ruimte
18 m²
Externe bergruimte
26 m²
Achtertuin oppervlakte
172 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1935
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
ATAG (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaand kunststof
Parkeren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport, garage mogelijk en parkeerplaats

Planning

Aangeboden sinds
20-01-2026
Verkoopdatum
02-03-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3904

Google Maps

Veenendaal op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Veenendaal

Woon- en buurtcijfers in Veenendaal

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Veenendaal. In 2026 waren er 70.799 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 394.000.

Inwoners

70.799

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 394.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

2.223

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Veenendaal
Jaar Inwoners
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Veenendaal
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Opleidingsniveau

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkomst inwoners (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Veenendaal
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 860 • Elektriciteit: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Elektriciteit: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Elektriciteit: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Elektriciteit: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Elektriciteit: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Elektriciteit: 3.160

Bedrijvigheid in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.020

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Veenendaal
Periode Misdrijven
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Veenendaal.

Veelgestelde vragen over wonen in Veenendaal

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer woningen in Veenendaal

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.