Inwoners
70.799
Laatste jaar: 2026
3905CT Veenendaal • Utrecht
€ 309.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 8.030
2% overdrachtsbelasting (€ 6.180) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 317.030
Koopprijs /m²: € 3.059
Neem je verrekijker mee met de bezichtiging, want vanuit dit appartement kijk je verder dan gedacht! Een panoramisch uitzicht is gegarandeerd. Wat een heerlijk ruim appartement is Prins Willem-Alexanderpark 579 te Veenendaal. Met circa 100 m² aan woonoppervlakte en drie slaapkamers is dit appartement ook geschikt voor gezinnen. Thuiswerken met een fantastisch uitzicht vanuit je werkkamer, ook dat is hier mogelijk! Dit modern ingerichte appartement is gelegen op de tiende verdieping met een eigen berging en een heerlijk balkon van circa 12 m² dat is georiënteerd op het zuidwesten! In basis zijn er drie slaapkamers, een moderne keuken, een moderne badkamer, toiletruimte en een berging. Het appartementencomplex is gelegen op loopafstand van de supermarkt, restaurants, scholen en sportverenigingen. Het complex biedt o.a. een beveiligde entree, 2- tal liftinstallaties, een intercom installatie en een eigen berging. Het complex wordt verwarmd middels blokverwarming (centrale ketel voor het gehele gebouw), ieder appartement betaalt een voorschot bedrag welke middels werkelijk verbruik (digitale meters) jaarlijks op nacalculatie verrekend wordt. Wij nodigen je van harte uit voor een vrijblijvend bezoek aan dit appartement! Het uitzicht zal je verassen. Indeling Via de entree komen wij in de ruime hal met garderobe. Eenmaal doorgelopen komen we in de riante woonkamer welke is voorzien van een houtenlook laminaat vloer en met toegang tot het balkon op het zuidwesten. Vanuit de woonkamer bereiken we de halfopen keuken voorzien van diverse (Zanussi) inbouwapparatuur, zoals: een inductiekookplaat, circulatiekap, een combi-magnetron, een vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Als we doorlopen richting de slaapkamers/badkamer is er aan je linkerhand een verlengde van de woonkamer. Een perfecte plek voor een grote eettafel om heerlijk aan te dineren of te borrelen. In de hal hebben we toegang tot 3 slaapkamers, een badkamer en een berging. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche en een wastafelmeubel. Naast de badkamer bevindt zich een slaapkamer welke ideaal is te gebruiken als werkkamer of als logeerkamer. Aan het eind van de hal zijn slaapkamer II en slaapkamer III aanwezig. Slaapkamer II wordt momenteel gebruikt als werkkamer met een adembenemend uitzicht over Utrechtse Heuvelrug. Slaapkamer III is de ouderslaapkamer. Deze kamer is net als alle andere slaapkamers ruim en licht. Deze slaapkamer heeft toegang tot het balkon (evenals de woonkamer). Balkon Wat is dit een heerlijke zonnige plek! Het balkon is ca. 12 m². Een prachtig uitzicht staat u te wachten! Bijzonderheden • Bouwjaar ca. 1969. • Energielabel C. • Woonoppervlakte: ca. 100 m², balkon circa 12 m². • Het appartement beschikt over 3 slaapkamers. • De servicekosten van de VvE bedragen €240,91 per maand exclusief voorschot stookkosten van ca. €75,60 per maand (prijspeil 2022). • Warm water middels boiler (eigendom). • Op korte afstand gelegen van vele voorzieningen zoals het winkelcentrum van Veenendaal, sportvelden en op loopafstand van een Jumbo supermarkt. • Benieuwd of u deze woning kunt financieren? Aarzel dan niet en laat u vrijblijvend doorverwijzen naar een van de Erkende Hypotheekadviseurs uit ons netwerk. • Aanvaarding in overleg. • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkoop tekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie. Kunt u niet wachten om te komen bezichtigen? Wij snappen het! Plan daarom snel uw bezoek met een van onze makelaars.
€ 309.000
Kosten koper (geschat): € 8.030
2% overdrachtsbelasting (€ 6.180) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 317.030
2,78%
Jaarlijks
€ 15.450
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Veenendaal
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Veenendaal. In 2026 waren er 70.799 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 394.000.
Inwoners
70.799
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 394.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 32.400
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
2.223
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Label A
8.354
Label C
8.320
Label B
5.401
Label D
2.259
Label E
1.833
Label G
1.497
Label F
1.367
Label A+
999
Label A+++
962
Label A++
716
Label A++++
77
Label A+++++
15
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Elektriciteit: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Elektriciteit: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Elektriciteit: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Elektriciteit: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Elektriciteit: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Elektriciteit: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Elektriciteit: 3.160
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.020
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Veenendaal.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3905BA Veenendaal
€ 297.500 k.k.
€ 5.950/m²
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.
3906CN Veenendaal
€ 595.000 k.k.