Direct naar de inhoud
Logo van Ditters - Veenendaal

Raadhuisplein 13 F

3901GA Veenendaal • Utrecht

€ 309.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.030

2% overdrachtsbelasting (€ 6.180) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 317.030

Koopprijs /m²: € 5.830

Fotogalerij

Omschrijving

Welkom op Raadhuisplein 13 F, een fijn appartement op een toplocatie in hartje centrum! Hier woon je op loopafstand van alle voorzieningen die je maar kunt wensen. Van supermarkten en winkels tot gezellige restaurants, cafés en sportscholen – alles is binnen handbereik. Het maakt niet uit of je een snelle boodschap wilt doen, een avondje uit wilt gaan of een actieve workout wilt inplannen, het kan allemaal dicht bij huis. Naast de centrale ligging in het bruisende stadsleven, bevindt de natuur zich ook verrassend dichtbij. Op korte afstand ligt de prachtige Utrechtse Heuvelrug, waar je heerlijk kunt wandelen, fietsen of gewoon kunt ontspannen in de rust van de natuur. Het is de perfecte plek om even te ontsnappen aan de drukte. Bovendien is de ligging zeer gunstig voor reizigers. Veenendaal-Centrum ligt op loopafstand en de A12 en A30 zijn in enkele minuten te bereiken, waardoor je snel toegang hebt tot alle belangrijke verbindingen in Nederland. Of je nu voor werk reist of een weekendje weg wilt, deze ligging biedt ultiem gemak. Raadhuisplein 13 F combineert de beste aspecten van stads wonen met de rust van de natuur en de uitstekende bereikbaarheid. Een fijne plek om volop te genieten van alle comfort en gemak die deze omgeving te bieden heeft! Begane grond: Via de gemeenschappelijke afgesloten entree, voorzien van brievenbussen, intercoms, een trappenhuis en een lift, kom je bij de ingang van het appartement, gelegen op de derde verdieping. Derde verdieping: Bij binnenkomst in het appartement betreed je een ruime hal met plaats voor een garderobe, toegang tot de meterkast, een apart toilet en twee deuren die leiden naar de slaapkamer en de rest van de woning. De woon- en eetkamer heeft een royale oppervlakte van 21,8 m² en biedt veel lichtinval. Er is voldoende ruimte voor een grote bank, een ruime eettafel en zelfs een extra gezellige zithoek of thuiswerkplek, tevens vindt je hier ook de toegang naar het balkon. De moderne keuken, voorzien van stijlvol tegelwerk en diverse inbouwapparatuur, is praktisch en esthetisch ingericht. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de slaapkamer van 11,2 m², voorzien van een grote raampartij en opbergruimte. Vanuit deze slaapkamer is ook de badkamer bereikbaar. De badkamer is modern afgewerkt met antracietgrijze tegels en beschikt over een ruim wastafelmeubel en een inloopdouche. Hier bevinden zich tevens de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Het balkon gelegen op het zuidoosten, heeft een oppervlakte van 6,3 m² en biedt ruimte voor een gezellige zithoek. Een perfecte plek om van het buitenleven te genieten! Bijzonderheden: Verwarming: Cv-ketel Warmwater: Cv-ketel Isolatie: dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas. Bouwjaar: 1997 Balkonligging: west Aanvaarding: In overleg. Extra's: - Ruim appartement; - 1 slaapkamers; - Energielabel A; - Parkeren op het parkeerterrein aan de achterzijde en openbare parkeerplaatsen; - Appartement beschikt over eigen inpandige berging; - Maandelijkse bijdrage V.v.E. bedraagt: € 144,- per maand. Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Koopt u de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.

Hypotheek berekenen

€ 309.000

Kosten koper (geschat): € 8.030

2% overdrachtsbelasting (€ 6.180) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 317.030

2,78%

Jaarlijks

%

€ 15.450

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 309.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, galerijflat (appartement)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
1 woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
174 m³
Externe bergruimte
7 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1997
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In centrum
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Aangeboden sinds
01-10-2025
Verkoopdatum
25-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3901

Google Maps

Veenendaal op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Veenendaal

Woon- en buurtcijfers in Veenendaal

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Veenendaal. In 2026 waren er 70.799 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 394.000.

Inwoners

70.799

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 394.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

2.223

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Veenendaal
Jaar Inwoners
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Veenendaal
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Opleidingsniveau

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkomst inwoners (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Veenendaal
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 860 • Elektriciteit: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Elektriciteit: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Elektriciteit: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Elektriciteit: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Elektriciteit: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Elektriciteit: 3.160

Bedrijvigheid in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.020

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Veenendaal
Periode Misdrijven
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Veenendaal.

Veelgestelde vragen over wonen in Veenendaal

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer woningen in Veenendaal

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.