Direct naar de inhoud
Logo van VON POLL REAL ESTATE

Burgemeester Nawijnlaan 36

2042PM Zandvoort • Noord-Holland

Verkocht

€ 1.450.000

Kosten koper (geschat): € 30.850

2% overdrachtsbelasting (€ 29.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 1.480.850

Koopprijs /m²: € 0

Fotogalerij

Omschrijving

BUITENPLAATS KENNEMER | Burgemeester Nawijnlaan 36 Herenhuis met een woonoppervlak van ca 218 m2 op een perceel van ca 430 m2 met een ruime achtertuin op het zuidwesten, een aparte berging, living met half-open keuken, 5 slaapkamers, 3 badkamers en 3 aparte wc's. Parkeren op eigen terrein met ruimte voor 2 auto's. Houten berging in de achtertuin. Gelegen nabij de dorpskern van Zandvoort en vlak bij de duinen worden vier nieuwbouwwoningen gebouwd. Hier geniet u van de rust en gemoedelijkheid van het dorpse leven, terwijl het strand altijd binnen handbereik is. De perfecte combinatie van comfort, natuur en gezelligheid. De vier woningen, die bij uitstek geschikt zijn voor (jonge) gezinnen, bieden het beste van twee werelden. De moderne architectuur heeft een landelijke touch, wat zorgt voor een perfecte balans tussen stijlvol wonen en een warme, dorpse uitstraling. De woningen zijn ontworpen met ruime percelen en licht overgoten leefruimtes, zodat u volop kunt genieten van ruimte, comfort en natuurlijk licht. Bovendien zijn de woningen duurzaam en energiezuinig gebouwd, klaar voor de toekomst. Met hoogwaardige materialen en slimme technologieën is uw woning niet alleen comfortabel, maar ook milieubewust. De ontwikkeling van Buitenplaats Kennemer biedt niet alleen een nieuwe woonmogelijkheid, maar voorziet ook in een groeiende behoefte aan duurzame - en energiezuinige woningen. In een tijd waarin milieubewust wonen steeds belangrijker wordt, biedt dit project de kans om comfortabel en verantwoord te leven, met respect voor de omgeving. Daarnaast draagt dit plan bij aan de leefbaarheid van Zandvoort door een kleinschalige, hoogwaardige woonomgeving te creëren die perfect aansluit bij het dorpse karakter en de prachtige natuurlijke omgeving. Buitenplaats Kennemer zorgt voor een harmonieuze toevoeging aan de woonwijk, zonder de charmante sfeer van het dorp te verstoren. Het voorziet in kwalitatief hoogwaardige woningen die geschikt zijn voor zowel jonge gezinnen als ouderen die op zoek zijn naar een rustige en duurzame woonplek, waardoor er meer ruimte komt voor bewoners die willen genieten van een moderne, toekomstbestendige leefomgeving. - Woonoppervlaktes (GBO - gebruiksoppervlakte wonen) circa 201 tot 221 m2 - Perceeloppervlaktes circa 289 tot 430 m2 - Geschakelde twee-onder-één-kap woning met 5 slaapkamers, - 3 badkamers en 3 aparte toiletten - Achtertuin op het zuiden - Twee parkeerplaatsen op eigen terrein - Inclusief sanitair - Exclusief keuken, wand- en vloerafwerking - Projectnotaris Batenburg - De Kredieter is betrokken bij het project als hypotheekadviseur

Hypotheek berekenen

€ 1.450.000

Kosten koper (geschat): € 30.850

2% overdrachtsbelasting (€ 29.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 1.480.850

3,04%

Jaarlijks

%

€ 72.500

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 1.450.000
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, herenhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
7 kamers
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamers
3 badkamers en 3 aparte toiletten
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
431 m²
Inhoud
844 m³
Externe bergruimte
6 m²
Achtertuin oppervlakte
42 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2025
Bouwwijze
Nieuwbouw
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Energielabel
A++

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin
Tuin ligging
gelegen op het zuiden
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
27-08-2025
Verkoopdatum
25-10-2025

Extra kenmerken

  • Balansventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2042

Google Maps

Zandvoort op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Zandvoort

Woon- en buurtcijfers in Zandvoort

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Zandvoort. In 2025 waren er 16.365 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 447.203.

Inwoners

16.365

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 447.203

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 36.191

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.062

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Zandvoort
Jaar Inwoners
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Zandvoort
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Opleidingsniveau

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Herkomst inwoners (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

1.922

Label A

1.579

Label E

1.379

Label D

1.249

Label B

907

Label F

859

Label G

758

Label A+

169

Label A+++

137

Label A++

68

Label A++++

8

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Zandvoort
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Elektriciteit: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Elektriciteit: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Elektriciteit: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Elektriciteit: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Elektriciteit: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Elektriciteit: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Elektriciteit: 3.209

Bedrijvigheid in Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 2.850

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Zandvoort
Periode Misdrijven
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Zandvoort.

Veelgestelde vragen over wonen in Zandvoort

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer woningen in Zandvoort

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.