Direct naar de inhoud
Logo van PUUR* Makelaars Heemstede

Tjerk Hiddesstraat 8 F 2

2041JM Zandvoort • Noord-Holland

Verkocht

€ 395.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 404.750

Koopprijs /m²: € 5.197

Fotogalerij

Omschrijving

Wonen met fantastisch uitzicht Met een prachtig uitzicht op de zee staat nagenoeg aan de boulevard dit zeer ruime drie kamer appartement met groot zonnig balkon op het zuidwesten, een extra balkon op het noordoosten en eigen berging in de onderbouw. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping en bestaat o.a. uit een grote woonkamer met een moderne open keuken, een slaapkamer, een open werk/tv kamer, een badkamer, een zonnig balkon over de volle breedte op het zuidwesten met een fantastisch uitzicht, een extra balkon op het noordoosten en een eigen berging met fontein en wasmachine aansluiting op de parterre. De grote raampartijen in de woonkamer maken het binnen lekker licht en zorgen voor een uniek uitzicht! Zowel in de woonkamer als op het balkon geniet je van een mooi uitzicht en 's avonds ook van prachtige zonsondergangen. Zodra je de woning verlaat staat je binnen 2 minuten met je voeten in de branding, zit je zo op het terras van één van de vele leuke strandtenten, lig je op het strand of op je surfplank in de zee of sta je met bijv. zonsopkomst te suppen. Ook ben je zo in de duinen of in het gezellige centrum van Zandvoort met diverse boetieks, restaurants, uitgaansgelegenheden en supermarkten. Het NS-Station met directe verbinding naar Haarlem en diverse busverbindingen liggen op korte afstand evenals vele mooie natuurgebieden, scholen, sportfaciliteiten, het F1 circuit en uitvalswegen. Indeling: Parterre: gemeenschappelijk entree met brievenbussen en bellentableau, afgesloten hal met trappenhuis en toegang naar berging met fontein en wasmachine aansluiting 1e Verdieping: entree appartement, ruime woonkamer met houtkachel, eiken houten vloer en grote openslaande pui naar zonnig balkon, moderne open keuken met diverse inbouwapparatuur, eiken houten vloer en diepe inbouwkast, royale werk/tvkamer (evt terug te brengen naar slaapkamer) met eiken houten vloer, deur naar balkon op het noordoosten, slaapkamer met vaste kastenwand, eiken houten vloer en deur naar balkon, marmeren badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel, toilet en vloerverwarming Bijzonderheden: * Woonoppervlakte ca. 76 m2, inhoud ca. 239 m3 * Fantastisch uitzicht * Isolatieglas aanwezig * Appartement voorzien van massief eiken houten vloer * Badkamer voorzien van vloerverwarming * Zonnig terras op het zuidwesten * 2e Balkon op het noordoosten * Afgesloten entree * Eigen berging op de parterre * Geen doorgaand verkeer in de straat "Cul de sac" * Servicekosten thans € 314,41 per maand inclusief voorschot stookkosten * Voor indeling en maatvoering zie plattegronden * Oplevering in overleg Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 395.000

Kosten koper (geschat): € 9.750

2% overdrachtsbelasting (€ 7.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 404.750

2,78%

Jaarlijks

%

€ 19.750

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 395.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
1e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
239 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
11 m²
Externe bergruimte
11 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1960
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Blokverwarming, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Gasboiler
Energielabel
F

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht en zeezicht
Parkeren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planning

Aangeboden sinds
09-12-2025
Verkoopdatum
01-03-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Extra kenmerken

  • Rookkanaal en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2041

Google Maps

Zandvoort op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Zandvoort

Woon- en buurtcijfers in Zandvoort

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Zandvoort. In 2025 waren er 16.365 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 447.203.

Inwoners

16.365

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 447.203

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 36.191

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.062

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Zandvoort
Jaar Inwoners
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Zandvoort
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Opleidingsniveau

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Herkomst inwoners (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

1.922

Label A

1.579

Label E

1.379

Label D

1.249

Label B

907

Label F

859

Label G

758

Label A+

169

Label A+++

137

Label A++

68

Label A++++

8

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Zandvoort
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Elektriciteit: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Elektriciteit: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Elektriciteit: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Elektriciteit: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Elektriciteit: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Elektriciteit: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Elektriciteit: 3.209

Bedrijvigheid in Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 2.850

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Zandvoort
Periode Misdrijven
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Zandvoort.

Veelgestelde vragen over wonen in Zandvoort

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer woningen in Zandvoort

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.