Direkt zum Inhalt
Logo von Brantjes Makelaars Beverwijk

Wijkerstraatweg 243

1951EG Velsen-Noord • Noord-Holland

€ 775.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.350

2 % Übertragungssteuer (€ 15.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 792.350

Kaufpreis /m²: € 5.535

Fotoalbum

Beschreibung

Unieke kans in Velsen-Noord! Vrijstaand wonen op een perceel van maar liefst 712m2 mét stenen garage én een grote aansluitende schuur welke perfect gebruikt kan worden voor een eigen bedrijf, prakrijkruimte of wellicht omgebouwd kan worden tot woonruimte voor thuiswonende kinderen of een mantelzorgwoning. De huidige eigenaren hebben hier ruim 30 jaar met enorm veel plezier gewoond maar zijn toe aan de volgende stap. De woning, met een woonoppervlakte van maar liefst 140 m2, is altijd keurig net onderhouden en het afwerkingsniveau is hoog; kan ook niet anders met een eigen aannemersbedrijf! En dan de tuin... wauw! De foto's spreken voor zich maar wat een kleurrijk plaatje is dit. Op zoek naar rust en ruimte? Beginnen de groene vingers al te kriebelen? Bel dan gauw ons kantoor voor het maken van een afspraak. De locatie is perfect. Het treinstation van Beverwijk richting de grote steden is op nog geen kilometer afstand. De uitvalswegen richting Amsterdam (20min), Haarlem (10min) en Alkmaar (15min) zijn ook snel te bereiken. Bouwjaar: 1936 Woonoppervlakte: ca. 140 m² Overige inpandige ruimte: 109 m² Perceel: 712 m2 Inhoud: ca. 1038 m³ Indeling: Wanneer je Velsen-Noord binnen komt rijden, verwacht je niet dat deze parel aan de rechterzijde van de Wijkerstraatweg verborgen zit. Parkeer de auto op eigen terrein en stap binnen in de hoge ruime hal met glas in lood ramen en toegang tot het seperate toilet onder de prestigieuze trap. Via de hal stap je direct in de open keuken (2018) met prachtig gasfornuis van Arleston, afzuigkap, vaatwasser en voldoende opbergruimte. Ook heb je toegang tot de bijkeuken met wasmachine aansluiting. Via de open keuken stap je 2 kleine treden omhoog naar het verhoogde eetgedeelte. Altijd fijn om tijdens het koken in contact te staan met de gasten aan de eettafel. Liever ontspannen met de warmte van de houtkachel? Een niveau lager heb je een heerlijke ruime living met veel lichtinval door de grote raampartijen. Via de openslaande deuren sta je direct onder de zelf gemaakte houten overkapping mét vaste pizza oven/BBQ. Huidig eigenaar heeft de houten overkapping zelf nagemaakt naar hun geliefde skihut waar zij graag kwamen. Leuk voor een feestje of om heerlijk in de schaduw te ontspannen en te genieten van de rustige privacy volle tuin. Want wat een prachtuitzicht heb je vanaf dit punt. De keurig verzorgde achtertuin van maar liefst 17 meter diep is een plaatje om te zien. Wat heeft deze tuin niet? Beschutting door middel van de groene wand aan bomen en struiken, een stuk gras om de kinderen te laten spelen of een potje te voetballen en een heerlijk terras voor de ouders om te genieten van een een heerlijke pizza uit de pizza oven. Naast de fantastische tuin zijn er nog meer bijzonderheden welke optimaal benut kunnen worden. Vanuit de tuin heb je toegang tot een praktische houten schuur voor het opbergen van tuinspullen. Maar het grootste pluspunt is de grote stenen schuur met verdieping welke diverse mogelijkheden heeft tot het ombouwen van een hobby- of praktijkruimte of wellicht wel een ruimte voor thuiswonende kinderen of een mantelzorgwoning. Via de prachtige trap lopen we naar de eerste verdieping met toegang tot een keurig kantoor en de hoofdslaapkamer. Deze kamer bestond oorspronkelijk uit 2 slaapkamers; deze zijn samengevoegd tot 1 grote ruimte. De slaapkamer is voorzien van airco en geeft door middel van de openslaande deur toegang tot het balkon. Ook heeft deze slaapkamer een badkamer ensuite (2022) voorzien van een toilet, wastafelmeubel en grote inloopdouche met sunshower. Op de tweede verdieping tref je op de overloop een wastafel en nog 2 slaapkamers met een praktische CV ruimte waar ook voldoende bergruimte aanwezig is. Bijzonderheden: - vrijstaand wonen; - zelfgemaakte houten overkapping in skihutstijl; - keurig verzorgde tuin op een perceel van maar liefst 712 m2; - eigen oprit voor meerdere auto's; - grote stenen garage met schuur (diverse mogelijkheden); - aansluitende houten tuinschuur; - badkamer ensuite (2022); - 12 zonnepanelen (mei 2023); - airco aanwezig op - houten kozijnen van Amerikaans grenen, schilderwerk 2023/2024; - dichtbij voorzieningen zoals winkels en station. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars zijn te vinden op Funda.

Hypothek berekenen

€ 775.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.350

2 % Übertragungssteuer (€ 15.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 792.350

3,04%

Jährlich

%

€ 38.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 775.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, villa, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
140 m²
Fläche des Grundstücks
720 m²
Inhalt
1038 m³
Sonstiger Innenraum
109 m²
Gebäude mit Außenbereich
27 m²
Hinterhof Fläche
565 m²

Bau und Energie

Baujahr
1936
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Tentdak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel, elektrische verwarming en houtkachel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Quinta (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
22-05-2025
Verkaufsdatum
21-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 1951

Google Karten

Karte von Velsen-Noord

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Velsen-Noord

Wohn- und Viertelzahlen in Velsen-Noord

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Velsen-Noord. In 2025 waren da 6.000 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 294.000.

Einwohner

6.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 294.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

370

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Velsen-Noord
Jahr Einwohner
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Velsen-Noord
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Ausbildungsstufe

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

512

Bezeichnung C

457

Bezeichnung E

399

Bezeichnung B

358

Bezeichnung D

358

Bezeichnung F

301

Bezeichnung G

225

Bezeichnung A+++

110

Bezeichnung A+

84

Bezeichnung A++

20

Bezeichnung A++++

3

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Velsen-Noord
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.080 • Strom: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Strom: 1.970

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.670

Appartement

Gas: 700 • Strom: 1.890

Tussenwoning

Gas: 920 • Strom: 2.430

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Strom: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Strom: 2.780

Betriebsaktivität in Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Gesamtanzahl der Firmensitze: 880

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Velsen-Noord
Periode Verbrechen
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Velsen-Noord.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Velsen-Noord

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer Häuser in Velsen-Noord

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.