Jump to content
Logo of CLAVEM MAKELAARS

Lijsterboog 5

5081RM Hilvarenbeek • Noord-Brabant

Sold

€ 510.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 12.050

2% transfer tax (€ 10.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 522.050

Purchase price /m²: € 4.180

Photo Gallery

Description

Deze woning neemt deel aan de NVM Open Huizen Dag op zaterdag 28 maart a.s. De woning is op die dag te bezichtigen tussen 11:00 en 15:00 uur. Daarnaast is het uiteraard ook mogelijk om op een ander moment een bezichtiging met de makelaar in te plannen. Op een gewilde woonlocatie in de kindvriendelijke woonwijk “De Doelakkers” gelegen goed onderhouden twee-onder-één-kap woning met inpandige berging/garage, oprit, voortuin en achtertuin met overkapping. Deze woning beschikt o.a. over maar liefst vijf slaapkamers en een ruime voorzolder. Verder is er op de begane grond een extra (werk-/speel-)kamer. De ligging aan een rustige woonstraat met aan de overzijde speeltoestellen en in de nabijheid van een basisschool is ideaal voor gezinnen. BEGANE GROND: De hal/entree met tegelvloer, trapopgang en de meterkast (8 groepen en 2 aardlekschakelaars) geeft toegang tot de toiletruimte en de woonkamer. Het toilet is deels betegelde en beschikt over een wandcloset en een fonteintje. De ruime woonkamer is afgewerkt met een tegelvloer en beschikt over een vaste kast. Vanuit de woonkamer is middels openslaande tuindeuren de achtertuin toegankelijk, middels een loopdeur is ook de extra werk-/speelkamer te bereiken. Deze werk-/speelkamer ligt aan de achterzijde van de woning en is ook afgewerkt met een tegelvloer. Middels een deur is vanuit hier de inpandige bergruimte bereikbaar en middels een loopdeur is ook de achtertuin te bereiken. De half-open keuken is gesitueerd aan de achterzijde van de woning en is opgesteld in een rechte opstelling met o.a. een koelkast, een 4-pits gaskookplaat, een vaatwasser en een afzuigkap. Ook is de achtertuin middels een loopdeur te bereiken. De begane grond is grotendeels afgewerkt met een tegelvloer in combinatie met vloerverwarming, stucwerk wanden en plafonds. EERSTE VERDIEPING: Vanuit de overloop zijn de vier slaapkamers en de badkamer toegankelijk. Tevens is hier de vaste trap naar de tweede verdieping gesitueerd. De slaapkamer boven de inpandige berging is een ruime lichte slaapkamer door de dakkapel aan de voorzijde en het Velux dakraam aan de achterzijde. De kamer beschikt tevens over bergruimte onder de dakschuinte. De slaapkamer is afgewerkt met een laminaatvloer, structuur wanden en stucwerk plafond met inbouwspots. De kleinste slaapkamer is aan de achterzijde gesitueerd en is ook afgewerkt met een laminaatvloer, de wanden zijn voorzien van structuur verf en het plafond is afgewerkt met spuitwerk. Ook de ouderslaapkamer is aan de achterzijde gelegen, deze kamer beschikt over een vaste kastenwand met schuifdeuren. De afwerking is hetzelfde als de kleinste kamer. Aan de voorzijde zijn de vierde slaapkamer en de badkamer gesitueerd. De vierde slaapkamer is voorzien van een dakkapel en een wastafel. De vloer is ook afgewerkt met een laminaatvloer. De badkamer is geheel betegeld en beschikt ook over een dakkapel. De badkamer is ingericht met een ligbad, een wandcloset, een douche met cabine, een dubbele wastafel en een handdoekradiator. De badkamer is tevens voorzien van inbouwspots. TWEEDE VERDIEPING: Middels de vaste trap is de voorzolder te bereiken. Op de voorzolder zijn de aansluitingen gesitueerd voor de wasmachine en droger. Aan de achterzijde is een grote dakkapel geplaatst welke is voorzien van een elektrisch bedienbaar rolluik. Aansluitend is de vijfde slaapkamer te bereiken. Deze slaapkamer beschikt net zoals de voorzolder over een dakkapel met elektrisch rolluik. In de vaste kast is de Vaillant combiketel (bj. 2016) opgesteld. De vloer is net zoals de voorzolder afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wanden en plafond. BUITEN: Keurig aangelegde voortuin en geheel verharde oprit voor tenminste één auto. De achtertuin is fraai aangelegd en keurig onderhouden. De aanleg bestaat uit sierbestrating, gazon (kunstgras), borders en een vrijstaande houten overkapping / overdekt terras. ALGEMEEN: - Keurig onderhouden woning met maar liefst vijf slaapkamers. - Een extra werk-/speelkamer op de begane grond. - Deels voorzien van kunststof kozijnen met horren (bj 2022). - Goed geïsoleerde woning. Dak-, gevel- en vloerisolatie alsmede grotendeels isolerende beglazing. - Begane grond voorzien van vloerverwarming. - Verwarming en warmwatervoorziening middels Vaillant combiketel (bj. 2016). - Ideale locatie voor gezinnen in kindvriendelijke woonwijk.

Mortgage berekenen

€ 510.000

Cost of copper (estimated): € 12.050

2% transfer tax (€ 10.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 522.050

3,04%

Yearly

%

€ 25.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 510.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
7 rooms
Bedrooms
5 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
122 m²
Land area
191 m²
Content
448 m³
Other enclosed space
9 m²
Backyard area
75 m²

Construction and Energy

Year of construction
1986
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin
Garden location
Gelegen op het noordwesten
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
31-01-2026
Sale date
06-05-2026

Bathroom facilities

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Garage facilities

Elektra, verwarming en stromend water

Additional features

  • Dakraam
  • rolluiken
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 5081

Google Maps

Hilvarenbeek on the map

Discover where agents are active in Hilvarenbeek

Residential and neighborhood statistics in Hilvarenbeek

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hilvarenbeek. In 2025 were there 8.880 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 460.000.

Residents

8.880

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 460.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 36.800

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

565

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hilvarenbeek
Year Residents
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hilvarenbeek
Year Average WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Education level

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Origin of residents (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Construction period of buildings

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

1.149

Label A

1.060

Label B

673

Label D

463

Label F

325

Label A+

281

Label G

240

Label E

143

Label A+++

113

Label A++++

46

Label A++

33

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hilvarenbeek
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.790

Huurwoning

Gas: 720 • Electricity: 1.940

Koopwoning

Gas: 1.140 • Electricity: 3.250

Appartement

Gas: 630 • Electricity: 1.680

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricity: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricity: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricity: 2.880

Business activity in Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Total number of company establishments: 1.345

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hilvarenbeek
Period Crimes
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hilvarenbeek.

Frequently asked questions about living in Hilvarenbeek

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer houses in Hilvarenbeek

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.