Jump to content
Logo of Velder Vastgoed

Bandijk 60 F 11

7396NC Terwolde • Gelderland

Available

€ 85.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 3.550

2% transfer tax (€ 1.700) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 88.550

Purchase price /m²: € 2.000

Photo Gallery

Description

Dit verzorgde en in 2019 volledig vernieuwde en uitgebouwde chalet is gelegen op een unieke plek aan de rand van Vakantiepark Scherpenhof Terwolde. De ligging aan het water, met vrij uitzicht en veel privacy, maakt dit object bijzonder aantrekkelijk voor recreatief gebruik én verhuur. Het chalet staat op een royaal perceel van circa 347 m² en verkeert in goede staat van onderhoud. Ligging en bereikbaarheid Het chalet bevindt zich op recreatiecentrum De Scherpenhof aan de Bandijk in Terwolde, direct aan de rivier de IJssel, nabij Deventer. De locatie is uitstekend bereikbaar met de auto via de A1 en A50, waardoor steden als Apeldoorn, Deventer en Zutphen snel te bereiken zijn. Met het openbaar vervoer is de omgeving bereikbaar via station Deventer, vanwaar bus- en taxiverbindingen richting het park beschikbaar zijn. De slagboom bij de entree van het park is uitsluitend toegankelijk met een pas, wat bijdraagt aan rust en veiligheid. Het park en recreatieve voorzieningen Vakantiepark Scherpenhof is een populair recreatiepark met een breed scala aan faciliteiten voor jong en oud. Het park beschikt over zowel een binnen- als buitenzwembad, een grote speeltuin, een indoor playcity met ballenbakken, een bowlingbaan, een visvijver, een jachthaven aan de IJssel en diverse horecavoorzieningen zoals een snackbar en een gezellige bar. Tijdens schoolvakanties is er animatie voor kinderen. De parkkosten bedragen circa € 3.950,- per jaar, waarvan voor 2026 reeds 50% is voldaan. Indeling en wooncomfort De chalet heeft een woonoppervlakte van circa 55 m² en is praktisch en comfortabel ingedeeld. De woonkamer en eetkamer vormen samen een lichte en sfeervolle leefruimte met uitzicht op het water en de groene omgeving. De keuken is functioneel ingericht en voorzien van de benodigde apparatuur. Er zijn drie slaapkamers aanwezig, geschikt voor in totaal zes personen, wat het chalet zeer geschikt maakt voor gezinsgebruik of verhuur. Badkamer en technische voorzieningen De badkamer is netjes uitgevoerd en voorzien van douche en toilet. Vrijwel alle voorzieningen in het chalet zijn elektrisch uitgevoerd; alleen het koken is hierop een uitzondering. De algehele staat van het chalet is goed, met als enige aandachtspunt dat de boeidelen op termijn een schilderbeurt kunnen gebruiken. Buitenruimte, berging en parkeren Rondom het chalet ligt een ruime, volledig omheinde tuin met veel privacy. De grote overkapping maakt het mogelijk om vrijwel het hele jaar door buiten te zitten. Er zijn twee separate schuurtjes aanwezig, uitgerust met een wasmachine en wasdroger, ideaal voor langere verblijven. Parkeren kan direct naast het chalet, wat extra comfort biedt. Eigendom en gebruik Het betreft een recreatiechalet op huurgrond; de grond is eigendom van het park en alleen het chalet is eigendom. Dit maakt het object laagdrempelig in aanschaf en onderhoud. Het chalet is geschikt voor eigen recreatief gebruik en kan tevens interessant zijn als investering voor recreatieve verhuur, binnen de regels van het park. Voor bezichtigingen of aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Jeroen Menkveld via 0251 34 34 43

Mortgage berekenen

€ 85.000

Cost of copper (estimated): € 3.550

2% transfer tax (€ 1.700) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 88.550

2,78%

Yearly

%

€ 4.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 85.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
recreatiewoning
Type of dwelling
Bungalow, vrijstaande woning

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Floors
1 woonlaag

Areas and volumes

Living area
55 m²
Land area
347 m²
Content
127 m³

Construction and Energy

Year of construction
2019
Construction method
Bestaande bouw
Energy label
NIET BESCHIKBAAR

Land Registry and VvE

Property situation
Zie akte

Outdoor space and parking

Outdoor space
In recreatiepark

Planning

Available since
11-02-2026

Maps

Postal code map

Postcode map for 7396

Google Maps

Terwolde on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Terwolde

Residential and neighborhood statistics in Terwolde

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Terwolde. In 2026 were there 2.480 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 463.142.

Residents

2.480

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 463.142

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 31.708

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

26

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Terwolde
Year Residents
2021 2.447
2022 2.459
2023 2.503
2024 2.489
2025 2.487
2026 2.480

Annual WOZ value

WOZ value per year in Terwolde
Year Average WOZ
2021 EUR 199.691
2022 EUR 216.526
2023 EUR 260.226
2024 EUR 451.378
2025 EUR 463.142

Composition of residents

Age build-up

65+: 537 0-15: 472 15-25: 244 25-45: 470 45-65: 765

Education level

Hoger

449

Praktisch

374

Middelbaar

843

Origin of residents (2025)

Europa

73

Nederland

2.313

Buiten Europa

98

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 88
Appartementen 99
Tussenwoningen 99
Vrijstaande woningen 493
Twee-onder-één-kap woningen 262

Construction period of buildings

Voor 1700 10
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 141
1925 tot 1950 189
1950 tot 1970 141
1970 tot 1980 190
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 68
2020 en later 27

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label G

334

Label B

330

Label C

268

Label A

198

Label F

78

Label D

70

Label E

43

Label A+

14

Label A++

12

Label A+++

4

Label A++++

2

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Terwolde
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.646 3.619
2021 1.846 3.809
2022 1.429 3.536
2023 1.169 3.385
2024 1.116 3.371

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 675 • Electricity: 2.539

Huurwoning

Gas: 1.024 • Electricity: 2.538

Koopwoning

Gas: 1.214 • Electricity: 3.608

Appartement

Gas: 1.051 • Electricity: 2.772

Tussenwoning

Gas: 617 • Electricity: 2.382

Vrijstaande woning

Gas: 1.354 • Electricity: 3.773

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.099 • Electricity: 3.201

Business activity in Terwolde (2025)

Handel en HORECA 69
Nijverheid en energie 64
Zakelijke dienstverlening 89
Overheid, onderwijs en zorg 60
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 26
Financiele diensten en onroerendgoed 28
Cultuur, recreatie en overige diensten 37

Total number of company establishments: 433

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Terwolde
Period Crimes
jan 2026 1
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 3
mrt 2025 3
mrt 2026 0
nov 2024 2
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 3
sep 2024 3
sep 2025 1

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Terwolde.

Frequently asked questions about living in Terwolde

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Terwolde?

Terwolde telt in 2026 ongeveer 2.480 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Terwolde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Terwolde is in 2025 circa € 463.142.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Terwolde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Terwolde ligt rond € 31.708 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Terwolde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 26 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Terwolde?

In Terwolde komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 493 woningen.

Meer houses in Terwolde

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.