Jump to content
Logo of Pauw Makelaardij

Bolksbeekstraat 44 BS

3521CT Utrecht • Utrecht

Available

€ 98.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 3.810

2% transfer tax (€ 1.960) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 101.810

Purchase price /m²: € 8.167

Photo Gallery

Description

Een mooie kans voor starters op de woningmarkt: je eigen studio met een gezamenlijke keuken, badkamer en balkon, op slechts 5 minuten fietsen van het stadscentrum van Utrecht. De maandlasten zijn lager dan de huurkosten voor een vergelijkbare wooneenheid. De studio die wij te koop aanbieden, studio 5, ligt op de 3e en tevens bovenste verdieping. LET OP: er kan GEEN hypotheek worden afgesloten om de studio aan te kopen. De indeling is als volgt: Begane grond: gezamenlijke entree. 1e verdieping: overloop met toilet en de ruime gemeenschappelijke keuken. Vanuit de keuken is het balkon bereikbaar. 2e verdieping: 2e toilet, badkamer met wastafel, douche en wasmachine aansluiting (er staat een gezamenlijke wasmachine). 3e verdieping: de kamer welke wij te koop aanbieden van 12m². Er is gemeten vanaf 1.50 meter hoogte hetgeen inhoudt dat het vloeroppervlak wat feitelijk gebruikt kan worden meer is. Ligging: De woning ligt in de Utrechtse Dichterswijk, vlakbij het Utrechtse stadscentrum en het centraal station. De Bolksbeekstraat ligt in een typische jaren 30 buurt met bijbehorende sfeer en details. Dichtbij alle mogelijke voorzieningen: restaurants, bioscopen, winkels, alles ligt op zeer korte fietsafstand! De woonvereniging: juridisch eigenaar van de bovenwoning is “woonvereniging Bolsbeekstraat 44 bis”. De woonvereniging heeft leden die het pand bewonen. In de statuten van de woonvereniging staat beschreven aan welke regels de woonvereniging en haar leden zich moeten houden. Als je lid wordt van de woonvereniging krijg je door het lidmaatschap recht op het exclusieve gebruik van een studio in het pand en het medegebruik van de gezamenlijke ruimtes. De prijs die je voor het gebruik van de studio betaald wordt het inleggeld genoemd. Al deze zaken (toetreding tot de woonvereniging, omschrijving van het gebruik van dat gedeelte van het pand waarop het lidmaatschap recht geeft, het betaalde inleggeld) worden door de notaris in een akte lidmaatschap woonvereniging vastgelegd. Een woonvereniging is een vorm van woningbezit waarbinnen een aantal mensen zich verenigt om relatief goedkoop eigen woningbezit te realiseren. Het voordeel van een woonvereniging is dat alle huisvestingskosten worden gedeeld. Bijzonderheden: - dubbel glas - internetaansluiting, t.v.aansluiting; - gezamenlijke badkamer, toiletten, keuken en balkon; - woonoppervlakte 12m²; - centrale verwarming (cv-ketel uit 2007, wordt gedeeld met 4 andere studio’s); - servicekosten €150,- per maand: inclusief voorschot stookkosten, t.v., internet, gezamenlijke opstalverzekering, gemeente belasting en onderhoud gezamenlijke ruimtes; - de aanvaarding kan per direct. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op Funda. "Uw woning, uw trots"

Mortgage berekenen

€ 98.000

Cost of copper (estimated): € 3.810

2% transfer tax (€ 1.960) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 101.810

2,78%

Yearly

%

€ 4.900

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 98.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Bovenwoning

Index

Rooms
1 room
Bedrooms
1 bedroom
Floors
1 woonlaag
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
12 m²
Content
40 mÂł

Construction and Energy

Year of construction
1926
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Gas gestookt combiketel, eigendom
Energy label
NIET BESCHIKBAAR

Land Registry and VvE

Property situation
Lidmaatschapsrecht
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk en vrij uitzicht
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
15-11-2024

Maps

Postal code map

Postcode map for 3521

Google Maps

View Utrecht on the map

Explore Utrecht and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Utrecht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Utrecht. In 2025 were there 325.510 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 474.416.

Residents

325.510

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 474.416

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 38.255

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

25.985

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Utrecht
Year Residents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Annual WOZ value

WOZ value per year in Utrecht
Year Average WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition of residents

Age build-up

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Education level

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origin of residents (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Construction period of buildings

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

47.799

Label C

25.699

Label B

17.523

Label D

13.066

Label F

12.655

Label G

11.728

Label E

11.306

Label A+

9.677

Label A++

5.013

Label A+++

4.232

Label A++++

725

Label A+++++

21

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Utrecht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricity: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricity: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricity: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricity: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricity: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricity: 3.142

Business activity in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Total number of company establishments: 55.750

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Utrecht
Period Crimes
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Utrecht.

Frequently asked questions about living in Utrecht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer houses in Utrecht

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.