Jump to content
Logo of VC Makelaars

Populierenlaan 7

3901XB Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 825.000

Cost of copper (estimated): € 18.350

2% transfer tax (€ 16.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 843.350

Purchase price /m²: € 4.824

Photo Gallery

Description

Populierenlaan 7-9 te Veenendaal! Met trots presenteren wij u deze nog te realiseren, stijlvolle twee-onder-een-kapwoning aan de geliefde Populierenlaan in Veenendaal. Een unieke kans om uw droomhuis volledig nieuw te betrekken, met de charme van de jaren ’30 architectuur! Hier komt het beste van twee werelden samen: modern wooncomfort en karaktervolle uitstraling. De woning wordt gebouwd in traditionele stijl op een riant perceel van 388 m². Binnen wacht u een zee aan ruimte, met onder meer een royale leefkeuken, een inpandige garage, vier riante (slaap)kamers en een luxe master bedroom met eigen inloopkast. De woning krijgt een woonoppervlakte van ca. 171 m². Voor de woning is een voorlopig energielabel A+++ vastgesteld, onder meer op basis van de geplande duurzame voorzieningen zoals zonnepanelen en een warmtepompinstallatie. Maar het is niet alleen de woning die indruk maakt ook de locatie is werkelijk ideaal. Op loopafstand vindt u het bruisende centrum van Veenendaal, met een uitgebreid winkelaanbod, gezellige horeca, supermarkten, sportscholen en andere voorzieningen. Op loopafstand vindt u station Veenendaal-Centrum, vanwaar u snel en comfortabel reist naar Utrecht of Rhenen. En heeft u behoefte aan rust en natuur? Ook dan zit u hier goed. De uitgestrekte bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen op fietsafstand. Stap op de fiets voor een ontspannen tocht door het groen! Of u nu houdt van levendigheid of juist de rust opzoekt, deze plek biedt het allebei. En dat in een duurzame, energiezuinige woning die helemaal klaar is voor de toekomst. Bent u klaar om uw woondromen waar te maken? Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek wat deze bijzondere nieuwbouwwoning u te bieden heeft! Indeling Via de stijlvolle, overdekte entree stapt u straks binnen in een ruime hal, met garderoberuimte, meterkast en een separaat toilet. Vanuit hier betreedt u de lichte woonkamer, die dankzij grote raampartijen aan voor- en achterzijde een heerlijk ruimtelijk gevoel geeft. De woonkamer staat in open verbinding met de royale leefkeuken aan de tuinzijde, waar openslaande deuren zorgen voor een natuurlijke overgang tussen binnen en buiten. Kookliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen: de ruimte leent zich perfect voor een kookeiland of grote eettafel. Aangrenzend bevindt zich de inpandige garage; een ideale plek voor het stallen van fietsen, opbergen van tuinmeubilair of in te richten als hobbyruimte. Tevens is het optioneel om hier een extra slaapkamer te realiseren. De achtertuin is gericht op het zuidoosten, waardoor u nagenoeg de hele dag van de zon kunt genieten. Een perfecte plek voor lange zomeravonden, een kop koffie in de ochtendzon of een barbecue met vrienden. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, waarvan de master bedroom extra in het oog springt dankzij de directe toegang tot een eigen inloopkast. De badkamer is centraal gesitueerd en kan naar eigen smaak en inzicht worden uitgevoerd. Daarnaast is er op deze verdieping een separaat toilet aanwezig, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak. Tweede verdieping De tweede verdieping verrast met een royale open ruimte, die geheel naar eigen wens is in te delen. Daarnaast is hier een aparte techniekruimte aanwezig voor de diverse installaties. De dakkapel aan de voorzijde zorgt voor extra licht en comfort. Bijzonderheden • Nog te realiseren twee-onder-een-kapwoning in jaren ’30 stijl; • Garage welke inpandig te bereiken is; • Centrale ligging; op loopafstand van centrum Veenendaal en natuurgebied Utrechtse Heuvelrug. • Oprit aanwezig voor 2 auto’s; • De begane grond en de eerste verdieping beschikken over zowel vloerkoeling als -verwarming; • Duurzame bouw volgens de laatste normen; • De woning beschikt over zonnepanelen; • Warmtepomp aanwezig, betreft een Nefit EnviLine A/W Monoblock 9.0 T-S; • De achtertuin is gunstig gelegen op het zuidoosten: volop ochtend- en middagzon; • Dakkapel aanwezig aan de voorzijde; • Deze woning beschikt in basis over een drietal volwaardige slaapvertrekken, maar uitbreiding van dit aantal is realiseerbaar; • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkoop tekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten, afwerking, toegepaste materialen en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie.

Mortgage berekenen

€ 825.000

Cost of copper (estimated): € 18.350

2% transfer tax (€ 16.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 843.350

3,04%

Yearly

%

€ 41.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 825.000
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
171 m²
Land area
388 m²
Content
599 m³
Other enclosed space
21 m²
Backyard area
19 m²

Construction and Energy

Year of construction
2025
Construction method
Nieuwbouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
A+++

Land Registry and VvE

Property situation
Zie akte

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
20-06-2025
Sale date
21-02-2026

Bathroom facilities

Douche en dubbele wastafel

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 3901

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.