Residents
70.799
Last year: 2026
Comfortabel appartement met balkon in Veenendaal Aan het Schrijverspark in de Schrijverswijk ligt dit praktisch ingedeelde appartement met een prettige woonindeling. De woning beschikt over twee slaapkamers, een ruime woonkamer met eethoek en een balkon op het zuidoosten, wat zorgt voor een fijne woonbeleving. Daarnaast is er een separate berging aanwezig, ideaal voor extra opslagruimte. Ligging: Het appartement is gelegen aan het Schrijverspark in de populaire Schrijverswijk in Veenendaal. Op loopafstand bevindt zich het groene Stadspark, een fijne plek om te wandelen of te ontspannen. Voor de dagelijkse boodschappen is het winkelcentrum en diverse supermarkten in de nabije omgeving gelegen. Ook scholen, sportvoorzieningen en horecagelegenheden zijn goed bereikbaar. Indeling: Centrale entree: Via de centrale hal is de trap naar de derde verdieping bereikbaar, waar het appartement zich bevindt. Appartement: Bij binnenkomst wordt de entree bereikt, met toegang tot de eerste slaapkamer, de badkamer, het separate toilet en de woonkamer. Daarnaast is er een handige opbergkast aanwezig. De eerste slaapkamer is ruim opgezet en beschikt over een fijne raampartij, wat zorgt voor prettige lichtinval. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel en wastafelmeubel. Langs de badkamer wordt de woonkamer bereikt. Deze ruime woonkamer sluit naadloos aan op de eethoek en vormt samen een prettige leefruimte. De eethoek beschikt over een grote raampartij aan de zuidoostzijde, wat zorgt voor veel lichtinval. Vanuit hier is ook het balkon bereikbaar, eveneens gelegen op het zuidoosten, waar in de ochtend en middag volop van de zon kan worden genoten. Aansluitend aan het balkon bevindt zich de open keuken. De tweede slaapkamer is bereikbaar via de woonkamer. Deze kamer is voorzien van meerdere inbouwkasten en heeft een grote raampartij aan de noordwestzijde, waardoor ook hier aangenaam daglicht binnenvalt. Berging: Inpandig in het woongebouw is de berging te bereiken. Deze berging is voorzien van elektra en licht. Bijzonderheden: -Eigen grond; -Bouwjaar 1963; -Woonoppervlakte 63 m²; -Energielabel A; -Actieve VvE, bijdrage circa €160,00 per maand; -Warmwater via elektrische boiler (eigendom); -Verwarming d.m.v. airconditioning; -Berging in het complex; -Oplevering per eind maart. Lees de volledige omschrijving
€ 259.000
Cost of copper (estimated): € 7.030
2% transfer tax (€ 5.180) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)
Total purchase (incl. p.p.): € 266.030
2,78%
Yearly
€ 12.950
Direct available
Estimated mortgage
Indicative gross monthly cost
Based on annuity and 30 year term
Indicative net monthly cost
iDisclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Inloopdouche en wastafelmeubel
Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal
View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.
Residents
70.799
Last year: 2026
Average WOZ
EUR 394.000
Last year: 2025
Average income per person.
EUR 32.400
Source: AllNumbers
Crimes (current year)
2.223
Total registered
| Year | Residents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Year | Average WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Label A
8.354
Label C
8.320
Label B
5.401
Label D
2.259
Label E
1.833
Label G
1.497
Label F
1.367
Label A+
999
Label A+++
962
Label A++
716
Label A++++
77
Label A+++++
15
| Year | Gas (m3) | Electricity (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricity: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricity: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricity: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricity: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricity: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricity: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricity: 3.160
Total number of company establishments: 9.020
| Period | Crimes |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.
Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
View more homes in this location.
3903XB Veenendaal
€ 598.000 k.k.
€ 4.823/m²
3904LV Veenendaal
€ 445.000 k.k.
€ 4.320/m²
3901WH Veenendaal
€ 369.000 k.k.
€ 5.125/m²
3903WH Veenendaal
€ 425.000 k.k.
€ 3.935/m²
3901EL Veenendaal
€ 287.500 k.k.
€ 4.873/m²
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
3905BJ Veenendaal
€ 489.000 k.k.
€ 4.445/m²
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²