Jump to content
Logo of LEV Makelaardij

Taxuslaan 10

3904KX Veenendaal • Utrecht

Sold subject to confirmation

€ 550.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 12.850

2% transfer tax (€ 11.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 562.850

Purchase price /m²: € 3.741

Photo Gallery

Description

Ruime twee-onder-een-kapwoning met garage in rustige woonwijk Ben je op zoek naar een ruime woning met garage in een rustige, kindvriendelijke buurt? Dan is deze twee-onder-een-kapwoning zeker het bekijken waard! Gelegen in de wijk Zuidoost, aan een brede straat met voornamelijk bestemmingsverkeer, geniet je hier van rust én alle voorzieningen binnen handbereik. Scholen, supermarkten en andere faciliteiten bevinden zich op korte afstand. Indeling Begane grond De entree bevindt zich aan de voorzijde van de woning, naast de garage. De hal is voorzien van een plavuizenvloer en steenstripwanden en biedt toegang tot het volledig betegelde toilet, de meterkast en de inpandige garage. Via een toog bereik je de trapopgang naar de eerste verdieping en de woonkamer met open keuken. De ruime L-vormige woonkamer heeft een gezellige uitstraling dankzij de haard en de karakteristieke raamindeling. De deels met steenstrips afgewerkte wanden dragen bij aan de warme sfeer. Aan de achterzijde is volop ruimte voor een grote eethoek – ideaal voor lange, gezellige diners. De lichte keuken is netjes onderhouden en voorzien van een oven, kookplaat, afzuigkap en een dubbele spoelbak. Vanuit de keuken heb je toegang tot de zonnige achtertuin. De inpandige garage heeft een praktische L-vorm en is voorzien van een plavuizenvloer, verwarming en een wasmachineaansluiting. Hier is voldoende ruimte voor een auto, fietsen en extra opslag. Ook vanuit de garage is de achtertuin bereikbaar. Eerste verdieping Via de open houten trap bereik je de eerste verdieping. De ruime overloop geeft toegang tot drie goed bemeten slaapkamers. Dankzij de dakkapellen is er extra ruimte en lichtinval gecreëerd. Eén van de slaapkamers beschikt over vaste kasten en de slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een wastafel. De volledig betegelde badkamer is uitgerust met een ligbad, douche, toilet en wastafel. Deze verdieping is afgewerkt met vloerbedekking. Tweede verdieping De zolderverdieping is een open ruimte met de opstelling van de cv-ketel. Dankzij de knieschotten is er veel praktische bergruimte aanwezig. Het balkenplafond en het dakraam geven deze verdieping extra karakter en licht. Tuin De achtertuin is verzorgd aangelegd met een terras van grindtegels, een gazon en groene hagen die zorgen voor privacy en rust. De voortuin is eveneens netjes onderhouden en rijk aan groen. Highlights • Ruime twee-onder-een-kapwoning • Inpandige, verwarmde garage • Drie slaapkamers en ruime zolder • Gelegen in rustige, brede straat • Voorzieningen op korte afstand Aanvaarding/oplevering in overleg. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Mortgage berekenen

€ 550.000

Cost of copper (estimated): € 12.850

2% transfer tax (€ 11.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 562.850

3,04%

Yearly

%

€ 27.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 550.000 k.k.
Status
Sold subject to confirmation
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
147 m²
Land area
255 m²
Content
799 m³
Building bound outdoor space
3 m²
Backyard area
80 m²

Construction and Energy

Year of construction
1987
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Heating
Cv-ketel en open haard
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin
Garden location
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parking
Openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
27-03-2026

Bathroom facilities

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garage facilities

Elektra, verwarming en stromend water

Additional features

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • en rookkanaal

Maps

Postal code map

Postcode map for 3904

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.