Jump to content
Logo of Uiting Makelaars

Bisschop Schrijnenstraat 22

5914RZ Venlo • Limburg

Sold

€ 385.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.550

2% transfer tax (€ 7.700) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 394.550

Purchase price /m²: € 2.549

Photo Gallery

Description

Op steenworp afstand van buurtwinkelcentrum ‘Gelreplein’ en diverse andere, praktische voorzieningen (verschillende scholen en een gezondheidscentrum) gelegen ruime, uitgebouwde woning. De moderne woning is goed onderhouden en o.a. voorzien van een bijzonder ruim souterrain-/kelder, een L-vormige woonkamer, een keurige keukenopstelling in de aanbouw, 3 slaapkamers, een luxe badkamer met inloopdouche, voldoende bergruimte en een fraaie voor- en achtertuin met een berging met een overkapping en een (afgesloten) achterom. Het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen. Souterrain: Het souterrain, gelegen onder de gehele woning is onderverdeeld in 3 aparte ruimtes en voor verschillende doeleinden te gebruiken. Denk hierbij aan opslag, hobby, kantoor of een speelkamer-/chillplek. Ruimte 1 (ca. 10 m2) is voorzien van de groepenkast (2003), de wasmachine aansluiting, de trapopgang naar de hal en de doorgang naar ruimte 2 (ca. 8 m2) en ruimte 3. Ruimte 3 (ca. 28 m2) is voorzien van vloerbedekking en de ‘Bosch’ HR-combi c.v.-installatie (2009, laatste onderhoud 2024). Begane grond: Entree, de hal voorzien van het gedeeltelijk betegeld toilet (1997) met een fonteintje, de trapopgang (trapbekleding met verlichting 2022) naar de 1e verdieping en de doorgang naar de woonkamer. De L-vormige woonkamer (ca. 38 m2) is voorzien van een sfeervolle haard en aangename airconditioning (2023). Via de woonkamer is de keuken in de aanbouw te bereiken. De keuken (ca. 8 m2) is voorzien van een deur (2025) naar de tuin en een keurige keukenopstelling (2003) met een 5-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven met magnetronfunctie, een vaatwasser (2018), koelkast (2021) en een spoelbak. De begane grond is in 2023 voorzien van een moderne pvc-vloer. 1e Verdieping: Overloop voorzien laminaat, airconditioning (2020) en 3 slaapkamers (resp. ca. 8 m2, 13 m2 en 14,5 m2) voorzien van zeil. Via de overloop is tevens de badkamer te bereiken. De geheel betegelde, luxe badkamer (2019) is voorzien van een inloopdouche, een wastafel met wastafelmeubel, een toilet, een designradiator en vloerverwarming. Tuin: De woning is voorzien van een fraai aangelegde voor- en achtertuin. De achtertuin, gelegen op het zuiden is voorzien van een terras, een gazon, een berging met overkapping en een (afgesloten) achterom. Tevens is er een extra bergruimte bereikbaar onder aanbouw (keuken). Algemeen: Bouwjaar: 1965, perceel oppervlakte: 203 m2, inhoud: ca. 519 m3, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 151 m2. De ruime, uitgebouwde en moderne woning is goed onderhouden en voor het overgrote deel voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing en rolluiken. Het plat dak van de woning is in 2021 vervangen. Tevens zijn er in 2021 13 zonnepanelen op het dak geplaatst. Het plat dak van de aanbouw en de berging dateert van 2015. Buurtwinkelcentrum ‘Gelreplein’ en diverse andere, praktische voorzieningen (verschillende scholen en een gezondheidscentrum) zijn op steenworp afstand gelegen. Het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 385.000

Cost of copper (estimated): € 9.550

2% transfer tax (€ 7.700) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 394.550

2,78%

Yearly

%

€ 19.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 385.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
7 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een kelder

Areas and volumes

Living area
151 m²
Land area
203 m²
Content
519 m³
External storage space
10 m²

Construction and Energy

Year of construction
1965
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Bosch HR combi c.v.-installatie (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Salvage
Vrijstaande stenen berging

Planning

Available since
09-11-2025
Sale date
26-02-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 5914

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.