Jump to content
Logo of Poels Makelaars

Hertog Reinoudsingel 120

5913XG Venlo • Limburg

Sold subject to confirmation

€ 400.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.850

2% transfer tax (€ 8.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 409.850

Purchase price /m²: € 3.008

Photo Gallery

Description

Op toplocatie in Venlo-Oost is deze ruime jaren-30 woning gelegen. De woning heeft energielabel D, een ruime woonkamer, 4 slaapkamers, provisiekelder, zeer ruime tuin gelegen op het Oosten en veel privacy. De woning is gelegen op loopafstand van het centrum, winkelvoorzieningen en verschillende basisscholen. Indeling: Kelder: Vanuit de hal is de trapgang naar de kelder te bereiken. De kelder is ca. 12m² groot. Begane grond: Middels een looppad door de voortuin is de entree te bereiken. In de ontvangsthal is de meterkast gepositioneerd en is er toegang tot de hal. De hal geeft toegang tot de trapopgang naar de 1e verdieping, separate toiletruimte, woonkamer en keuken. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een zwevend toilet en fonteintje. De keuken is aan het einde van de hal gelegen en is ruim van opzet. De keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, spoelbak, veel opbergruimte en een barretje wat zorgt voor een open verbinding met de eetkamer. Tevens is er een loopdeur naar de tuin. De woonkamer is ruim van opzet en ingedeeld in een woonkamer aan de voorzijde en eetkamer aan de achterzijde. Vanuit de eetkamer is er middels 2 openslaande tuindeuren de tuin te bereiken. 1e verdieping: De overloop geeft toegang tot 2 slaapkamers, badkamer en vaste trapopgang naar de 2e verdieping. De slaapkamers zijn ca. 14m² en 21m² groot en beide voorzien van een muurkast. De ruime badkamer is deels betegeld en voorzien van een inloopdouche, zwevend toilet, wastafel en buitenraam. 2e verdieping: Middels een vaste trapopgang is de 2e verdieping te bereiken. De overloop geeft toegang tot de 3e en 4e slaapkamer en berging. De slaapkamers zijn ca. 9,5m² en 11m² groot. De berging beschikt over de CV-ketel installatie welke van het merk Intergas met bouwjaar 2023 en in eigendom is. Tevens zijn hier de witgoedaansluitingen te vinden. Tuin: De tuin beschikt over een ruim terras, stenen berging en veel groen. Tevens is er een zonnescherm aanwezig. De tuin is ca. 20m diep * 5.5m breed. Algemeen: Bouwjaar 1920, inhoud ca. 508m³, gebruiksoppervlakte wonen ca. 133m², inpandige ruimte ca. 12m², perceelsoppervlakte 216m². Onderhoudsstaat is zowel binnen als buiten goed. Combi CV-ketel Intergas 2023. Deze karakteristieke woning is gelegen in één van de meest geliefde woonwijken in Venlo-Oost op loopafstand van het centrum, winkelvoorzieningen en verschillende basisscholen. Vraagprijs: € 400.000,- k.k.

Mortgage berekenen

€ 400.000

Cost of copper (estimated): € 9.850

2% transfer tax (€ 8.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 409.850

2,78%

Yearly

%

€ 20.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 400.000 k.k.
Status
Sold subject to confirmation
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen en een kelder

Areas and volumes

Living area
133 m²
Land area
216 m²
Content
508 m³
Other enclosed space
12 m²
External storage space
8 m²
Backyard area
110 m²

Construction and Energy

Year of construction
1920
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met pannen
Insulation
Dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energy label
D

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het oosten
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
24-03-2026
Sale date
13-04-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Buitenzonwering en mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 5913

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.