Ir directamente al contenido
Logotipo de J&B Makelaars

Voorburgstraat 8

3634AW Loenersloot • Utrecht

Vendido

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 4.340

Galería de fotos

Voorburgstraat 8 Loenersloot

Día abierto

Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00

Foto 64

Descripción

Día abierto

Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00

Een gezellig huis vol karakter en zonlicht, perfect gelegen in het hart van het historische dorp Loenersloot. Aan de charmante Voorburgstraat in het rustige dorp Loenersloot staat deze karaktervolle tussenwoning uit 1967. Met een woonoppervlakte van 88 m² en een perceel van 150 m² biedt de woning een fijne basis, maar ook volop mogelijkheden om de woning geheel naar eigen smaak en wensen te moderniseren en te renoveren. De lichte woonkamer profiteert van grote ramen en een prettige plafondhoogte, terwijl de zuidgerichte tuin de hele dag door zon biedt – ideaal om te ontspannen of te genieten met familie en vrienden. De woning is voorzien van een goed onderhouden Vaillant CV-ketel (2018, onderhoud juni 2025) en zes zonnepanelen (2021, 400 Wp per stuk, opbrengst circa 2300 kWh per jaar) – duurzame voorzieningen die bijdragen aan lagere energielasten. Daarnaast zijn de keuken en badkamer in 2018 vernieuwd en functioneel ingericht. De kozijnen zijn van hout, grotendeels voorzien van isolerende beglazing, al is er op de verdieping nog enkel glas aanwezig. Indeling Entree met hal, trapopgang, trapkast en separaat toilet. Lichte woonkamer met toegang tot de tuin en een gesloten keuken aan de achterzijde, eveneens met toegang tot de tuin. Eerste verdieping Overloop met drie slaapkamers en een badkamer. Een praktische indeling, ideaal voor gezinnen. Tweede verdieping Zolderruimte (ca. 11 m²), momenteel in gebruik als berging, maar met potentie voor extra gebruiksruimte. Tuin Voor- en achtertuin aanwezig. De achtertuin beschikt over een vrijstaande berging (ca. 13 m²) en een overkapping direct achter de woning. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de tuin vrijwel de hele dag van de zon. Bijzonderheden Woonoppervlakte: 88 m² Perceeloppervlakte: 150 m² Bouwjaar: 1967 Zuidgerichte tuin Vaillant CV-ketel (2018, onderhoud 2025) 6 zonnepanelen (2021, ca. 2300 kWh/jaar) Keuken en badkamer vernieuwd in 2018 Houten kozijnen, grotendeels isolerende beglazing Gelegen in een rustige, kindvriendelijke en groene omgeving

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Vendido
Día abierto
Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
91 m²
Área del lote
150 m²
Contenido
323 m³
Otra zona interior
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
14 m²
Área del jardín trasero
74 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1946
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant Ecotec Plus 25-30 CW4 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
27-09-2025
Fecha de venta
22-02-2026

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3634

Mapas de Google

Ver Loenersloot en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Loenersloot

Estadísticas de vivienda y vecindario en Loenersloot

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Loenersloot. En 2025 había 490 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 541.000.

Inhabitantes

490

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 541.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 43.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

39

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Loenersloot
Año Inhabitantes
2021 485
2022 480
2023 515
2024 505
2025 490

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Loenersloot
Año Promedio WOZ
2021 EUR 440.000
2022 EUR 463.000
2023 EUR 524.000
2024 EUR 508.000
2025 EUR 541.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 125 0-15: 65 15-25: 35 25-45: 105 45-65: 155

Nivel académico

Hoger

160

Praktisch

60

Middelbaar

150

Origen de los residentes (2025)

Europa

35

Nederland

395

Buiten Europa

55

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 38
Appartementen 2
Tussenwoningen 51
Vrijstaande woningen 59
Twee-onder-één-kap woningen 66

Período de construcción del edificio

Voor 1700 8
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 8
1925 tot 1950 29
1950 tot 1970 144
1970 tot 1980 14
1980 tot 1990 10
1990 tot 2000 3
2000 tot 2010 3
2010 tot 2020 0
2020 en later 0

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta D

54

Etiqueta C

49

Etiqueta G

39

Etiqueta F

24

Etiqueta E

18

Etiqueta B

15

Etiqueta A

10

Etiqueta A+

2

Etiqueta A++

0

Etiqueta A+++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Loenersloot
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.840 3.310
2021 2.060 3.310
2022 1.570 3.130
2023 1.360 2.920
2024 1.300 3.100

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.500

Huurwoning

Gas: 1.400 • Electricidad: 2.800

Koopwoning

Gas: 1.350 • Electricidad: 2.940

Appartement

Gas: 750 • Electricidad: 1.800

Tussenwoning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.250

Vrijstaande woning

Gas: 1.700 • Electricidad: 3.960

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.360 • Electricidad: 2.730

Actividad empresarial en Loenersloot (2025)

Handel en HORECA 10
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 40
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Número total de establecimientos empresariales: 110

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Loenersloot
Periodo Delitos
jan 2025 2
jan 2026 3
jul 2025 4
jun 2025 4
mei 2025 2
mrt 2025 5
nov 2024 4
nov 2025 3
okt 2024 1
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 3

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Loenersloot.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Loenersloot

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Loenersloot?

Loenersloot telt in 2025 ongeveer 490 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loenersloot?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loenersloot is in 2025 circa € 541.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenersloot?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenersloot ligt rond € 43.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loenersloot?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 39 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loenersloot?

In Loenersloot komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 66 woningen.

Meer viviendas in Loenersloot

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.