Ir directamente al contenido
Logotipo de Mijnheer Makelaars

Dedemsvaartseweg-Noord 124 a

7775AK Lutten • Overijssel

Disponible

€ 800.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 817.850

Precio de compra /m²: € 3.756

Galería de fotos

Descripción

DEZE UNIEKE WOON-MOLEN DOET MEE MET DE OPEN HUIZENDAG OP 28 MAART TUSSEN 10.00 UUR EN 15.00 UUR!! UNIEKE KANS! Te koop wordt aangeboden deze fraaie en comfortabele woon-molen! Hoe bijzonder is het om te wonen in een molen? Dat is maar voor weinigen weggelegd. Tevens heb je hier een goede mogelijkheid om wonen en werken te combineren. Een object als deze wordt niet iedere dag aangeboden. Het betreft deze prachtige rietgedekte monumentale koren- en pelmolen. De beltmolen is gebouwd in 1851. Het betreft de achtkantige windmolen met de naam "Welkom". Later werd aan de zuidkant een rechthoekige serre gerealiseerd. "Welkom" bij de Dedemsvaartseweg-Noord 124a in LUTTEN! Hier ontdek je deze fraaie molen, gelegen in het buitengebied. De molen biedt de charme van een monument, gecombineerd met de luxe en het comfort van een gewone vrijstaande woning. De tuin is fraai aangelegd en biedt volop privacy. In de tuin bevinden zich naast diverse fruitbomen, (zoals appel, peer, stoofpeer, pruimen, kers, Nashi-peer, kweepeer, wilde perziken, vijgen en dergelijke), prachtige grote Rhododendrons, een moestuin, een vijver, fraai overdekt terras met houtkachel, een prieel, en carport en een hele praktische schuur. Het geheel bevindt zich op een mooie ruim perceel van 4.372 m². Lutten is een klein en gezellig dorp in Nederland. De omgeving is landelijk en rustiek, wat betekent dat u kunt genieten van de rust en de vrede van het platteland. Goede bereikbaarheid en gelegen nabij de kernen Slagharen, Hardenberg en Dedemsvaart. Ook Zwolle is gelegen op korte afstand Indeling woonmolen: Begane grond (67 m²): entree via openslaande deuren naar een ruime hal, hierachter bevindt zich een hele ruime verwarmde hobbyruimte met pantry, kasten en bergruimte. Deze ruimte leent zich tevens uitermate goed voor een kantoor aan huis of een atelierruimte. Ook is het mogelijk hier 2 slaapkamers te realiseren door middel van het aanbrengen van twee koekoeken. 1e verdieping (69 m²): Via een vaste trap is de eerste verdieping bereikbaar. Deze is overigens ook bereikbaar via een trap die gerealiseerd is aan de buitenzijde (tegen de belt op). Deze verdieping wordt gekenmerkt door o.a. authentieke balkconstructies en beschikt over een hele gezellige woonkamer met prachtige lichtinval en geweldig uitzicht over de landerijen en waar je de zon prachtig kunt zien ondergaan, een heerlijke eetkamer met vrij zicht naar buiten aan drie kanten, toilet en een hele fijne keuken voorzien van een natuurstenen aanrechtblad, een 5-pits fornuis met oven, afzuigkap, koelkast en een grote voorraadkast . Op de tweede verdieping (47 m²) treffen we de overloop, een hele ruime slaapkamer met openslaande ramen en een inloopkast, een badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel en toilet. Op de derde verdieping (29 m²), bereikbaar via een vaste trap, treffen we een ruime overloop met een originele molensteen en twee slaapkamers voorzien van dakramen en wateraansluiting. Deze verdieping is voorzien van een keurige laminaat vloer. Via een luik zijn de vierde (22 m²) en de vijfde verdieping (18 m²) bereikbaar. Hier bevindt zich de oude constructie en het originele radarwerk. De tuin is zoals gezegd fraai aangelegd en biedt o.a. een kleine boomgaard, diversiteit aan planten en bomen, een mooie vijver, een heerlijk romantisch prieel waar je lekker samen op je gemak de dag kan doornemen en een fraai overdekt terras van ca. 28 m² met o.a. een houtkachel en elektra en een tuinhuis van ca. 8 m². Op een mooie verscholen plek is de moestuin aangelegd met een kleine tuinkas. Verder is er ook nog een houten schuur van ca. 33 m² voorzien van elektra, een bergzolder en een ruime carport. Het betreft een heerlijke en lichte ruimte om iedere klus of hobby op te pakken. Bijzonderheden: - Uitermate geschikt voor bijvoorbeeld kantoor aan huis, praktijkruimte of atelierruimte. - De molen betreft een rijksmonument ( met uitzondering van de in stijl aangebouwde eetkamer/serre). - Verwarming via een CV-combiketel (Nefit Trendline uit 2021) in combinatie met een Quatt hybridepomp uit 2023. - Laag in energieverbruik. - De molen is voorzien van een mooie rieten dak (brandvertragend schroefdak). - De rieten kap is in 2001 vervangen. Verwachte levensduur volgens deskundige nu nog minstens 40 jaar. - De molen verkeert in een goede staat van onderhoud, zowel aan de binnenzijde als aan de buitenzijde. - Woonoppervlakte van 213 m². - Mooi aangelegde tuin, waar je lekker in kan dwalen. - Prachtige zichtlijnen. - Bereikbaar via een lange oprit, waardoor het een wat verborgen indruk geeft. Een beltmolen of bergmolen is een windmolen die staat op een natuurlijke of kunstmatig opgeworpen heuvel, de molenbelt, die de functie van de stelling bij een stellingmolen overneemt. In de heuvel zijn van origine twee doorgangen (invaart genoemd) gemetseld, waardoor wagens voor laden en lossen de molen binnen kunnen rijden en er aan de andere kant weer uit kunnen. Aan de oostzijde was de molen in het verleden gelegen aan een kanaal en daardoor voor kleine scheepvaart bereikbaar. Deze monumentale molen in Lutten is meer dan alleen een woning, het is een kans om te genieten van een unieke levensstijl. Of je nu houdt van de landelijke rust of gewoon van de ruimte houdt, dit huis zal je niet teleurstellen. Neem vandaag nog contact op met ons kantoor om een afspraak te maken voor een uitgebreide bezichtiging. We kijken ernaar uit je rond te leiden en je er van alles over te vertellen!

Hipoteca berekenen

€ 800.000

Coste del comprador (estimado): € 17.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 817.850

3,04%

Anualmente

%

€ 40.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 800.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Landhuis, vrijstaande woning (wind- of watermolen)

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
4 woonlagen en een zolder met een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
213 m²
Área del lote
4372 m²
Contenido
882 m³
Otra zona interior
40 m²
Espacio de almacenamiento externo
41 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1851
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen en riet
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en warmtepomp
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Trendline HRC CW5 met Quatt hybr. warmtepomp (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
NIET VERPLICHT

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Buiten bebouwde kom en landelijk gelegen
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Carport en vrijstaande houten garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
25-09-2025

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Vliering en elektra

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7775

Mapas de Google

Lutten en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Lutten

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lutten

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lutten. En 2026 había 1.983 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 366.661.

Inhabitantes

1.983

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 366.661

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.399

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

33

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lutten
Año Inhabitantes
2021 1.948
2022 1.925
2023 1.912
2024 1.959
2025 1.963
2026 1.983

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lutten
Año Promedio WOZ
2021 EUR 247.308
2022 EUR 285.332
2023 EUR 320.654
2024 EUR 344.481
2025 EUR 366.661

Composición de los residentes

Edad

65+: 398 0-15: 326 15-25: 202 25-45: 512 45-65: 591

Nivel académico

Hoger

80

Praktisch

418

Middelbaar

818

Origen de los residentes (2025)

Europa

49

Nederland

1.837

Buiten Europa

58

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 72
Appartementen 41
Tussenwoningen 91
Vrijstaande woningen 470
Twee-onder-één-kap woningen 173

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 16
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 200
1950 tot 1970 195
1970 tot 1980 142
1980 tot 1990 84
1990 tot 2000 65
2000 tot 2010 57
2010 tot 2020 27
2020 en later 54

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

177

Etiqueta F

125

Etiqueta A

116

Etiqueta G

113

Etiqueta B

71

Etiqueta D

69

Etiqueta E

34

Etiqueta A++++

13

Etiqueta A+

12

Etiqueta A+++

11

Etiqueta A++

4

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lutten
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.564 3.576
2021 1.922 3.652
2022 1.490 3.425
2023 1.177 3.188
2024 1.124 3.362

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 429 • Electricidad: 1.169

Huurwoning

Gas: 1.179 • Electricidad: 2.520

Koopwoning

Gas: 1.184 • Electricidad: 3.337

Appartement

Gas: 676 • Electricidad: 1.714

Tussenwoning

Gas: 383 • Electricidad: 1.059

Vrijstaande woning

Gas: 1.295 • Electricidad: 3.448

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.173 • Electricidad: 3.348

Actividad empresarial en Lutten (2025)

Handel en HORECA 49
Nijverheid en energie 48
Zakelijke dienstverlening 37
Overheid, onderwijs en zorg 34
Landbouw, bosbouw en visserij 39
Vervoer, informatie en communicatie 14
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 19

Número total de establecimientos empresariales: 244

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lutten
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 3
mrt 2025 4
mrt 2026 4
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 6
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lutten.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lutten

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lutten?

Lutten telt in 2026 ongeveer 1.983 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lutten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lutten is in 2025 circa € 366.661.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten ligt rond € 28.399 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lutten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 33 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lutten?

In Lutten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 470 woningen.

Meer viviendas in Lutten

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.