Ir directamente al contenido
Logotipo de Vrieling Makelaardij

Dedemsvaartseweg-Noord 158

7775AL Lutten • Overijssel

Vendido

€ 447.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.800

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.950) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 458.300

Precio de compra /m²: € 2.405

Galería de fotos

Descripción

Dit is jouw kans om de trotse eigenaar te worden van een geweldig, vrijstaand herenhuis met alle ruimte en rust die je nodig hebt. Deze woning heeft niet alleen een royale oppervlakte van 186 m², maar beschikt ook over zes slaapkamers verdeeld over verschillende verdiepingen. Welkom bij de Dedemsvaartseweg-Noord 158 in Lutten, een mooi dorp in het oosten van ons land. De woning ligt aan de doorgaande weg van Dedemsvaart naar Gramsbergen, waarbij het geheel bereikbaar is vanaf de parallelweg voor de woning. Lutten is een dorp binnen de gemeente Hardenberg, met veel groen en landerijen, waardoor ook wandelen of een gezellige fietstocht heerlijk om te doen is. Indeling: Begane grond: Hal/entree met meterkast, ruime en droge kelderruimte (ca. 5 m²), zeer ruime toiletruimte, een hele ruime woonkamer met vaste kast en heel veel lichtinval. Vanuit de hal is er toegang tot een mooie grote werk-/slaapkamer. Vanuit de dichte keuken met inbouwapparatuur (2014) kom je in de hal met achter entree, toegang tot de bijkeuken met cv opstelling en wasmachine aansluiting en toegang tot de aangebouwde garage. 1e Verdieping: Een zeer ruime overloop met aangrenzend 4 ruime slaapkamers, welke allemaal zijn voorzien van vaste kasten en 1 van een vaste wastafel. De royale badkamer is voorzien van een douchehoek, 2e toilet en wastafelmeubel. Één slaapkamer aan de achterzijde heeft toegang tot een balkon. 2e Verdieping: Deze verdieping is bereikbaar middels een vaste trap vanaf de overloop. Op deze verdieping is nog een extra kamer aanwezig welke prima als slaap-/ werkkamer ingericht kan worden. De overloop op deze verdieping is zo ruim dat het ook prima in te delen is als berging. Bijgebouwen en tuin: Het perceel is in 2025 opnieuw ingedeeld en voorzien van nieuwe erfafscheidingen, waardoor er nu een ruime kavel is ontstaan van 645 m². De tuin is voorzien van een houten tuinberging met overkapping voor de containers of eventueel houtopslag voor een buitenkachel. De woning wordt omringd door een zeer grote tuin, het geheel heeft ongeveer 360 m² tuinoppervlakte. Op het erf is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Aan de voorzijde van de woning liggen nog een aantal openbare parkeerplaatsen, deze worden veelal op de zondagen benut. Bijzonderheden: - Energielabel C; - Kunststof kozijnen met isolerende beglazing; - Moderne badkamer en toilet inrichting; - 6 slaapkamers met vaste kasten; - niet-zelfbewoningsclausule van toepassing; - Aanvaarding: kan snel. Je bent van harte welkom om deze instapklare en onderhoudsvriendelijke woning te komen bezichtigen. We kijken ernaar uit om je de unieke kenmerken en de prachtige omgeving van deze woning te laten zien. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 447.500

Coste del comprador (estimado): € 10.800

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.950) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 458.300

2,78%

Anualmente

%

€ 22.375

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 447.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, herenhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
6 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
186 m²
Área del lote
645 m²
Contenido
707 m³
Otra zona interior
21 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Área del jardín trasero
364 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1966
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg, buiten bebouwde kom en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
03-12-2025
Fecha de venta
28-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7775

Mapas de Google

Lutten en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Lutten

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lutten

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lutten. En 2026 había 1.983 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 366.661.

Inhabitantes

1.983

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 366.661

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.399

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

33

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lutten
Año Inhabitantes
2021 1.948
2022 1.925
2023 1.912
2024 1.959
2025 1.963
2026 1.983

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lutten
Año Promedio WOZ
2021 EUR 247.308
2022 EUR 285.332
2023 EUR 320.654
2024 EUR 344.481
2025 EUR 366.661

Composición de los residentes

Edad

65+: 398 0-15: 326 15-25: 202 25-45: 512 45-65: 591

Nivel académico

Hoger

80

Praktisch

418

Middelbaar

818

Origen de los residentes (2025)

Europa

49

Nederland

1.837

Buiten Europa

58

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 72
Appartementen 41
Tussenwoningen 91
Vrijstaande woningen 470
Twee-onder-één-kap woningen 173

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 16
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 200
1950 tot 1970 195
1970 tot 1980 142
1980 tot 1990 84
1990 tot 2000 65
2000 tot 2010 57
2010 tot 2020 27
2020 en later 54

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

177

Etiqueta F

125

Etiqueta A

116

Etiqueta G

113

Etiqueta B

71

Etiqueta D

69

Etiqueta E

34

Etiqueta A++++

13

Etiqueta A+

12

Etiqueta A+++

11

Etiqueta A++

4

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lutten
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.564 3.576
2021 1.922 3.652
2022 1.490 3.425
2023 1.177 3.188
2024 1.124 3.362

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 429 • Electricidad: 1.169

Huurwoning

Gas: 1.179 • Electricidad: 2.520

Koopwoning

Gas: 1.184 • Electricidad: 3.337

Appartement

Gas: 676 • Electricidad: 1.714

Tussenwoning

Gas: 383 • Electricidad: 1.059

Vrijstaande woning

Gas: 1.295 • Electricidad: 3.448

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.173 • Electricidad: 3.348

Actividad empresarial en Lutten (2025)

Handel en HORECA 49
Nijverheid en energie 48
Zakelijke dienstverlening 37
Overheid, onderwijs en zorg 34
Landbouw, bosbouw en visserij 39
Vervoer, informatie en communicatie 14
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 19

Número total de establecimientos empresariales: 244

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lutten
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 3
mrt 2025 4
mrt 2026 4
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 6
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lutten.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lutten

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lutten?

Lutten telt in 2026 ongeveer 1.983 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lutten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lutten is in 2025 circa € 366.661.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten ligt rond € 28.399 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lutten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 33 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lutten?

In Lutten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 470 woningen.

Meer viviendas in Lutten

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.