Ir directamente al contenido
Logotipo de Brouwers Makelaars

Aan de Sniemeulen 7

6086NW Neer • Limburg

Vendido

€ 389.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 398.630

Precio de compra /m²: € 3.015

Galería de fotos

Descripción

Ben jij op zoek naar een gezellige thuisbasis in het gezellige Neer? Dan is dit geschakelde twee-onder-een-kap woonhuis aan De Sniemeulen 7 zeker iets voor jou! Met een bouwjaar van 2000 en een energielabel A, verkeert dit pand in uitstekende staat en is het perfect voor jonge gezinnen en starters die op zoek zijn naar comfort en ruimte. De woning beschikt over een hal, royale woonkamer, een half-open keuken waar je gezellig kunt genieten van een heerlijke maaltijd aan een royale eettafel. Met 4 slaapkamers, een was/bergruimte en een vliering is er voldoende ruimte voor het hele gezin. De badkamer is in 2020 vernieuwd en voorzien van een luxe inloopdouche, een stijlvol wastafelmeubel en een tweede toilet. Stap de royale tuin in en geniet van de fraaie overkapping, tuinhuis/hobbyruimte en de garage die deze woning te bieden heeft. De tuin op het Zuid-Oosten biedt voldoende ruimte om lekker buiten te ontspannen. Dit woonhuis is volledig geïsoleerd en voorzien van grotendeels rolluiken, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat en lagere energierekeningen. De vloerverwarming op de begane grond en in de badkamer draagt bij aan het comfortabele woongenot van jou en je gezin. Wacht niet langer en maak snel een afspraak om dit ideale woonhuis te bezichtigen. Stuur een app naar makelaar Marleen Versteegen 06-41860590. Indeling Begane grond - Entree/hal met garderobe en modern toilet. - Ruime en gezellige woonkamer. - Half-open keuken met hoekopgestelde inrichting voorzien van gasfornuis, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. * Begane grond voorzien van tegelvloer met vloerverwarming (muv toilet) 1e Verdieping - Overloop. - 3 Slaapkamers met laminaatvloeren. - Moderne badkamer (2020) met inloopdouche, wastafelmeubel, 2e toilet en vloerverwarming. 2e Verdieping. - Overloop met bergruimte. - 4e Slaapkamer. - Was-/c.v.-/bergruimte. - Vlizotrap naar vliering. Tuin Royale tuin (Zuid-Oost) met terrasoverkapping, tuinhuis/hobbyruimte en garage. Bijzonderheden - De woning is volledig geïsoleerd. - Deels hardhouten kozijnen en deels kunststof kozijnen voorzien van HR++ beglazing. - Grotendeels rolluiken. - Nieuwe moderne binnendeuren. - Vloerverwarming deels. - C.V.-combi-ketel Nefit HR ca. 2015. - Energielabel A.

Hipoteca berekenen

€ 389.000

Coste del comprador (estimado): € 9.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 398.630

2,78%

Anualmente

%

€ 19.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 389.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
129 m²
Área del lote
293 m²
Contenido
536 m³
Otra zona interior
23 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
36 m²
Espacio de almacenamiento externo
15 m²
Área del jardín trasero
158 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2000
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
A

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage

Planificación

Ofrecido desde
16-07-2025
Fecha de venta
17-08-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6086

Mapas de Google

Neer en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Neer

Estadísticas de vivienda y vecindario en Neer

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Neer. En 2026 había 3.280 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 361.000.

Inhabitantes

3.280

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 361.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

77

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Neer
Año Inhabitantes
2021 3.380
2022 3.365
2023 3.350
2024 3.330
2025 3.300
2026 3.280

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Neer
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 284.000
2023 EUR 331.000
2024 EUR 334.000
2025 EUR 361.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 900 0-15: 355 15-25: 385 25-45: 665 45-65: 965

Nivel académico

Hoger

610

Praktisch

710

Middelbaar

1.220

Origen de los residentes (2025)

Europa

215

Nederland

2.985

Buiten Europa

90

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 176
Appartementen 159
Tussenwoningen 280
Vrijstaande woningen 604
Twee-onder-één-kap woningen 314

Período de construcción del edificio

Voor 1700 9
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 127
1925 tot 1950 165
1950 tot 1970 340
1970 tot 1980 381
1980 tot 1990 136
1990 tot 2000 149
2000 tot 2010 93
2010 tot 2020 64
2020 en later 24

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

302

Etiqueta D

263

Etiqueta B

218

Etiqueta G

212

Etiqueta A

181

Etiqueta F

169

Etiqueta E

66

Etiqueta A++

9

Etiqueta A+

7

Etiqueta A+++

4

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Neer
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.450 3.410
2021 1.620 3.470
2022 1.240 3.250
2023 1.020 3.050
2024 1.000 3.160

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 990 • Electricidad: 2.800

Huurwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.180

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 3.260

Appartement

Gas: 680 • Electricidad: 2.180

Tussenwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.640

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Neer (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 50
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Número total de establecimientos empresariales: 410

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Neer
Periodo Delitos
jan 2026 1
jul 2025 8
jun 2025 3
mei 2025 6
mrt 2025 6
mrt 2026 8
nov 2024 6
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 7
sep 2024 9
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Neer.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Neer

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Neer?

Neer telt in 2026 ongeveer 3.280 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Neer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Neer is in 2025 circa € 361.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Neer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Neer ligt rond € 33.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Neer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 77 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Neer?

In Neer komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 604 woningen.

Meer viviendas in Neer

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.