Ir directamente al contenido
Logotipo de Hannink Makelaars

Okkenbroekstraat 10

8112AK Nieuw Heeten • Overijssel

Vendido

€ 379.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.440

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 388.940

Precio de compra /m²: € 3.328

Galería de fotos

Descripción

Deze twee-onder-één-kapwoning is gelegen op een zeer royale kavel van maar liefst 448m²! Het beschikt tevens over een ruime vrijstaande garage, met berging. De woning biedt alle mogelijkheden om helemaal naar eigen smaak te verbouwen tot jouw eigen droomhuis, waardoor er een moderne woning ontstaat op een prachtig perceel! Indeling Begane grond Entree/hal, toegang tot het toilet, de meterkast, kelder en de keuken. Vanuit de keuken bereik je ook de achtertuin. De ruime woonkamer beschikt over grote ramen waardoor er veel natuurlijk daglicht binnen komt. Je hebt zicht op de straat aan de voorzijde en de tuin aan de achterzijde. Een impressie in de presentatie geeft een indruk hoe mooi de woonkamer verbouwd kan worden. Eerste verdieping Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers te vinden die allemaal voorzien zijn van vaste kasten. De badkamer is voorzien van een toilet, een wastafel, een douche en een bad. Tweede verdieping De tweede verdieping is bereikbaar met een vaste trap. Deze ruimte is op dit moment een open ruimte, ideaal voor het opslaan van spullen. Het biedt de mogelijkheid om een vierde slaapkamer te creëren. Tuin De woning beschikt aan de voorkant over een zeer ruime oprit, dat parkeerruimte biedt voor meerdere auto’s. De achtertuin is gelegen op het westen en is netjes onderhouden. De tuin heeft alle ruimte om een plekje in de zon of schaduw te kiezen. Vanuit de tuin heb je toegang tot de ruime garage en berging/werkplaats. Ideaal voor het opslaan van spullen of voor een hobby die wat meer ruimte vergt. Bouwtechnische keuring De woning heeft veel potentie. Om de huidige staat van de woning in kaart te brengen en kandidaat-kopers te helpen bij het aankoopproces, heeft verkoper alvast een bouwtechnische keuring laten uitvoeren. Deze is in te zien voor iedereen die een bezichtiging heeft. Kenmerken - Woonoppervlakte: circa 114 m² - Inhoud: circa 419 m³ - Perceeloppervlakte: 448 m² - Bouwjaar: 1968 - Energielabel D. Toepassing van lichte dakisolatie en dubbel glas. Wil je graag de mogelijkheden van deze woning met eigen ogen zien? Plan dan vandaag nog een bezichtiging in! Deze woning heeft een eigen woningwebsite; okkenbroekstraat10.nl Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 379.500

Coste del comprador (estimado): € 9.440

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 388.940

2,78%

Anualmente

%

€ 18.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 379.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
114 m²
Área del lote
448 m²
Contenido
419 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
12 m²
Espacio de almacenamiento externo
34 m²
Área del jardín trasero
233 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1968
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel, elektrische boiler en geiser
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
18-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8112

Mapas de Google

Vista geográfica Nieuw Heeten

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Nieuw Heeten

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuw Heeten

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuw Heeten. En 2026 había 1.275 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 432.000.

Inhabitantes

1.275

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 432.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

15

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuw Heeten
Año Inhabitantes
2021 1.175
2022 1.155
2023 1.245
2024 1.285
2025 1.255
2026 1.275

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuw Heeten
Año Promedio WOZ
2021 EUR 292.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 406.000
2025 EUR 432.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 270 0-15: 165 15-25: 145 25-45: 295 45-65: 370

Nivel académico

Hoger

210

Praktisch

230

Middelbaar

550

Origen de los residentes (2025)

Europa

105

Nederland

1.130

Buiten Europa

20

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 60
Appartementen 66
Tussenwoningen 77
Vrijstaande woningen 203
Twee-onder-één-kap woningen 110

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 9
1900 tot 1925 24
1925 tot 1950 60
1950 tot 1970 60
1970 tot 1980 169
1980 tot 1990 69
1990 tot 2000 110
2000 tot 2010 58
2010 tot 2020 38
2020 en later 50

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta B

114

Etiqueta C

112

Etiqueta A

107

Etiqueta D

89

Etiqueta G

88

Etiqueta F

38

Etiqueta E

17

Etiqueta A++++

11

Etiqueta A+

7

Etiqueta A+++

5

Etiqueta A++

3

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuw Heeten
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.550 3.390
2021 1.700 3.480
2022 1.320 3.250
2023 1.060 3.160
2024 980 3.300

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.200

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 3.410

Appartement

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.860

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.860

Vrijstaande woning

Gas: 1.220 • Electricidad: 3.750

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 970 • Electricidad: 2.730

Actividad empresarial en Nieuw Heeten (2025)

Handel en HORECA 30
Nijverheid en energie 30
Zakelijke dienstverlening 25
Overheid, onderwijs en zorg 25
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Número total de establecimientos empresariales: 165

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuw Heeten
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 2
mrt 2026 0
nov 2024 1
nov 2025 1
okt 2024 1
okt 2025 0
sep 2024 1
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuw Heeten.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuw Heeten

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuw Heeten?

Nieuw Heeten telt in 2026 ongeveer 1.275 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuw Heeten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuw Heeten is in 2025 circa € 432.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuw Heeten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuw Heeten ligt rond € 30.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuw Heeten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 15 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuw Heeten?

In Nieuw Heeten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 203 woningen.

Meer viviendas in Nieuw Heeten

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.