Aller directement au contenu
Logo de Negenplus Makelaars Amersfoort

Zandhuisje 14

3829DB Hooglanderveen • Utrecht

€ 679.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 694.430

Prix d'achat /m²: € 4.956

Galerie de photos

Description

Welkom aan Zandhuisje 14 te Hooglanderveen; een moderne, goed onderhouden en instapklare eengezinswoning met een lichte woonkamer, vijf slaapkamers, een fijne achtertuin en een praktische indeling waarin je als gezin direct comfortabel kunt wonen. De woning voelt ruim en verzorgd aan en biedt alles wat je zoekt: licht, ruimte en een prettige sfeer. Ben je op zoek naar een fijne gezinswoning in een rustige, kindvriendelijke wijk met een dorpse uitstraling, maar wel met alle voorzieningen en de stad binnen handbereik? Dan is dit een woning die je zeker wilt bekijken. De woning ligt in het geliefde Hooglanderveen: een jonge woonwijk die bekendstaat om haar brede straten, groenvoorzieningen, speelplekken en het gemoedelijke karakter. Hier spelen kinderen nog gewoon buiten en is er echt sprake van een buurtgevoel. Tegelijkertijd bevinden winkels, scholen, sportvoorzieningen en de NS-stations Vathorst en Schothorst zich op korte afstand. Ook de uitvalswegen A1 en A28 zijn snel bereikbaar, waardoor je uitstekend verbonden bent met steden als Amsterdam en Utrecht. Het historische centrum van Amersfoort ligt bovendien op fietsafstand. Indeling Begane grond: Via de entree kom je in de hal met garderobe, meterkast, separaat toilet en de toegangsdeur tot de woonruimte. Het eerste wat opvalt wanneer je het woongedeelte binnenstapt, zijn de grote raampartijen. Er valt veel natuurlijk daglicht binnen, wat zorgt voor een aangename sfeer. De woonkeuken, gesitueerd aan de voorzijde, is circa 32 m² groot en biedt ruimte voor een grote eettafel om gezellig met vrienden of familie te borrelen en/of te dineren. Doordat de keuken in open verbinding staat met de rest van de ruimte, houd je prettig contact met je gasten terwijl je staat te koken. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, vaatwasser, Quooker, combi-magnetron, oven en bovendien voldoende opbergruimte voor al het keukengerei. De keuken is greeploos en modern vormgegeven, afgewerkt in een lichte kleur met een donker composiet werkblad als stijlvol contrast. Via de prachtige schuifdeur loop je de woonkamer binnen, die zich aan de achterzijde van de woning bevindt. Ook hier zorgt de grote hoeveelheid glas voor veel daglicht. De dubbele openslaande deuren geven toegang tot de achtertuin. Er is ruimte voor een comfortabele zithoek en eventueel een werkplek of speelhoek voor de kinderen. De begane grond is afgewerkt met strak gestucte wanden en modern behang. De warme visgraat PVC-vloer, die netjes is doorgelegd van voor tot achter, maakt het geheel af. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning, is circa 13 m² groot en strekt zich uit over de volledige breedte. Deze kamer is uitstekend in te richten als kinder- of ouderslaapkamer, met voldoende ruimte voor een (tweepersoons)bed, kledingkast en bureau. Aan de voorzijde bevindt zich nog een ruime slaapkamer van circa 13 m², eveneens geschikt als kinder- of ouderslaapkamer, met voldoende plek voor een tweepersoonsbed en kledingkast. De derde slaapkamer is circa 8 m² groot en multifunctioneel te gebruiken als bijvoorbeeld thuiskantoor, hobbykamer, kinderkamer of zelfs walk-in closet. De slaapkamers zijn afgewerkt met lichte wanden en een nette vloerafwerking (laminaat en hout). De badkamer is een echte eyecatcher: Eind 2025 vernieuwd en voorzien van een inloopdouche, toilet en een dubbele wastafel met meubel. De afwerking bestaat uit lichte wandtegels en een zandkleurige tegelvloer, wat zorgt voor een rustige en moderne uitstraling. Tweede verdieping: Op de tweede verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers en een praktische was-/bergruimte. De grootste slaapkamer is circa 18 m² groot en ideaal voor een ouder thuiswonend kind of als ruime hoofdslaapkamer. Er is voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed, kledingkast en bureau. De tweede slaapkamer is circa 9 m² groot en geschikt als hobbykamer of kinderkamer. Ook hier is ruimte voor een bed, kledingkast en eventueel een bureau. De slaapkamers zijn afgewerkt met lichte wanden en een laminaatvloer met houtlook. De bergruimte op deze verdieping is circa 8 m² groot en zeer geschikt als wasruimte, mede dankzij de aanwezige aansluitingen voor witgoed. Vanuit hier is tevens de vliering bereikbaar, ideaal voor extra opbergruimte. Tuin: De achtertuin is circa 68 m² groot en gelegen op het zuidoosten. Er is volop ruimte om meerdere zitplekken te creëren, groen aan te leggen en speelruimte voor de kinderen te realiseren. Dankzij de ligging op het zuidoosten kun je hier heerlijk genieten van de ochtendzon met een kop koffie. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging, ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van tuingereedschap en tuinmeubilair. Aan de voorzijde is er ruimte om de auto op eigen terrein te parkeren en is er toegang tot de achtertuin. Pluspunten: + Woonoppervlakte: 137m2; + Bouwjaar 2008; + Hoekwoning met eigen parkeerplaats; + Badkamer in 2025 vernieuwd; + Energielabel A met zonnepanelen; + Moderne, instapklare woning; + Vijf slaapkamers; + Ruime achtertuin van 68m2 op het zuidoosten; + Parkeerplaats op eigen terrein; + Dagelijkse voorzieningen nabij; + NS stations Amersfoort Vathorst en winkelcentrum Vathorst op fietsafstand; + Binnen enkele minuten op uitvalswegen A1/A28; Als deze woning je aanspreekt, laten we je deze graag zien. Wil je eerst meer informatie om te bepalen of deze woning bij jouw situatie past? Laat het ons gerust weten. Bij Negenplus Makelaars geloven we dat je als koper niet alleen voor een huis valt, maar ook voor de omgeving. Daarom vertellen wij je graag alles over de wijk, inclusief de hotspots die deze locatie zo aantrekkelijk maken. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 679.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 694.430

3,04%

Annuellement

%

€ 33.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 679.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
137 m²
Superficie du terrain
207 m²
Contenu
493 m³
Autre espace intérieur
3 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
68 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2008
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt uit 2008, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
24-03-2026
Date de vente
28-04-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3829

Google Maps

Carte de Hooglanderveen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Hooglanderveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hooglanderveen. En 2025 étaient 4.835 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 585.000.

Résidents

4.835

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 585.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

83

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hooglanderveen
Année Résidents
2021 4.935
2022 4.910
2023 4.875
2024 4.870
2025 4.835

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hooglanderveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 419.000
2022 EUR 463.000
2023 EUR 543.000
2024 EUR 546.000
2025 EUR 585.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 555 0-15: 1.030 15-25: 680 25-45: 1.130 45-65: 1.430

Niveau d'enseignement

Hoger

1.590

Praktisch

580

Middelbaar

1.340

Origine des habitants (2025)

Europa

230

Nederland

3.910

Buiten Europa

695

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 340
Appartementen 251
Tussenwoningen 622
Vrijstaande woningen 267
Twee-onder-één-kap woningen 285

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 26
1950 tot 1970 271
1970 tot 1980 43
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 113
2000 tot 2010 681
2010 tot 2020 299
2020 en later 15

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.067

Étiquette C

253

Étiquette B

233

Étiquette D

67

Étiquette E

54

Étiquette F

44

Étiquette A+

35

Étiquette G

30

Étiquette A+++

11

Étiquette A++

6

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hooglanderveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.150 3.290
2021 1.300 3.430
2022 1.030 3.230
2023 880 3.040
2024 860 3.180

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 920 • Électricité: 3.040

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 3.380

Appartement

Gaz: 620 • Électricité: 1.690

Tussenwoning

Gaz: 770 • Électricité: 2.650

Vrijstaande woning

Gaz: 1.220 • Électricité: 4.690

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.640

Activité dans Hooglanderveen (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 195
Overheid, onderwijs en zorg 115
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 585

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hooglanderveen
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 11
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 4
nov 2024 9
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 6
sep 2024 16
sep 2025 6

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hooglanderveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hooglanderveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hooglanderveen?

Hooglanderveen telt in 2025 ongeveer 4.835 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen is in 2025 circa € 585.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen ligt rond € 40.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hooglanderveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 83 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hooglanderveen?

In Hooglanderveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 622 woningen.

Meer maisons in Hooglanderveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.