Aller directement au contenu
Logo de PLAN MAKELAARS GRONINGEN

Johannes Vermeerstraat 7

9312PZ Nietap • Drenthe

Disponible

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.345

Galerie de photos

Johannes Vermeerstraat 7 Nietap
Photo 53

Description

In Johannes Vermeerstraat 7 Nietap staat een goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning met garage en diepe tuin. De woning biedt veel leefruimte verdeeld over drie woonlagen en is ideaal voor gezinnen of thuiswerkers die rust zoeken, met alle dagelijkse voorzieningen in de buurt. De begane grond omvat een hal, woonkamer met houtkachel, open keuken en bijkeuken, met toegang tot de aangebouwde garage. De eerste verdieping bevat drie slaapkamers, een badkamer en een overloop. Op de tweede verdieping is er nog een slaap- of werkkamer, een berging en een overloop. Er is ruimte voor parkeerplaatsen, zowel binnen als buiten, en de woning heeft een energielabel C met tien zonnepanelen. De oprit, de garage en de grote tuin geven extra comfort. Nietap ligt in een rustige omgeving met veel groen en is bekend als een charmant dorp op de grens van Drenthe en Groningen. De woning staat in een prettige woonstraat, dicht bij basisschool, kinderopvang en het centrum van Leek. De voorzieningen zijn compleet, met winkels, sportverenigingen en recreatie op korte afstand. De goede fiets- en OV-verbinding, samen met de uitgebreide wandel- en fietsroutes in de buurt, maakt het een aantrekkelijke woninglocatie. De combinatie van rust, ruimte en goed bereikbare voorzieningen zorgt voor een hecht woonklimaat.

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
142 m²
Superficie du terrain
370 m²
Contenu
574 m³
Autre espace intérieur
25 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
8 m²
Aire de la cour arrière
108 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1984
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en houtkachel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
ATAG i28EC (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
22-04-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 9312

Google Maps

Carte de Nietap

Explorez Nietap et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Nietap

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nietap. En 2025 étaient 1.050 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 454.789.

Résidents

1.050

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 454.789

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.401

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

15

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nietap
Année Résidents
2021 1.064
2022 1.040
2023 1.053
2024 1.032
2025 1.050

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nietap
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 318.189
2022 EUR 351.563
2023 EUR 399.621
2024 EUR 426.653
2025 EUR 454.789

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 335 0-15: 131 15-25: 90 25-45: 192 45-65: 297

Niveau d'enseignement

Hoger

234

Praktisch

149

Middelbaar

322

Origine des habitants (2025)

Europa

37

Nederland

990

Buiten Europa

33

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 63
Appartementen 41
Tussenwoningen 88
Vrijstaande woningen 245
Twee-onder-één-kap woningen 96

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 46
1925 tot 1950 74
1950 tot 1970 119
1970 tot 1980 75
1980 tot 1990 81
1990 tot 2000 23
2000 tot 2010 15
2010 tot 2020 17
2020 en later 49

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

114

Étiquette A

94

Étiquette G

79

Étiquette B

76

Étiquette D

55

Étiquette F

44

Étiquette E

20

Étiquette A++

7

Étiquette A+++

1

Étiquette A++++

1

Étiquette A+

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nietap
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.689 2.957
2021 1.886 2.964
2022 1.468 2.712
2023 1.214 2.623
2024 1.179 2.700

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.014 • Électricité: 1.692

Huurwoning

Gaz: 993 • Électricité: 1.921

Koopwoning

Gaz: 1.247 • Électricité: 2.751

Appartement

Gaz: 620 • Électricité: 1.550

Tussenwoning

Gaz: 804 • Électricité: 1.575

Vrijstaande woning

Gaz: 1.424 • Électricité: 3.154

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 863 • Électricité: 1.851

Activité dans Nietap (2025)

Handel en HORECA 23
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 21
Overheid, onderwijs en zorg 13
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 8
Financiele diensten en onroerendgoed 13
Cultuur, recreatie en overige diensten 8

Nombre total d'établissements: 112

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nietap
Période Délits
jan 2025 0
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 2
mei 2025 4
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 0
okt 2024 1
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nietap.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nietap

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nietap?

Nietap telt in 2025 ongeveer 1.050 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nietap?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nietap is in 2025 circa € 454.789.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nietap?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nietap ligt rond € 34.401 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nietap?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 15 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nietap?

In Nietap komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 245 woningen.

Meer maisons in Nietap

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.