Aller directement au contenu
Logo de Lassoo Makelaars & Taxateurs

Valkenburgerweg 128 V 242

6305EA Schin op Geul • Limburg

Disponible

€ 195.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 200.750

Prix d'achat /m²: € 3.421

Galerie de photos

Description

Résidence Valkenburg is een vakantiepark in Zuid-Limburg, gelegen nabij Valkenburg en Maastricht. De ligging, midden in het kenmerkende heuvellandschap, maakt het een unieke en zeer populaire vakantiebestemming in eigen land. Het park heeft ook veel faciliteiten o.a. verwarmd buitenzwembad, E-bike en fietsverhuur, wasserette en gratis WiFi. Het landschap, de steden en sfeer zorgen voor het ultieme buitenlandgevoel, zonder de grens over te gaan. INDELING: Bij binnenkomst betreed je de lichte en gezellige woonkamer van ca. 3,83 m breed en 5,45 m diep. De open keuken is voorzien van een gaskookplaat, oven, afzuigkap, koelkast en een vaatwasser. De bungalow beschikt over 3 comfortabele slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een afmeting van 2,67 m bij 2,48 m, ideaal als hoofdslaapkamer. De tweede slaapkamer meet 2,67 m bij 3,04 m en biedt voldoende ruimte voor gasten of een extra familielid. De derde slaapkamer meet 1,68 m bij 2,02 m. De moderne badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet wat bijdraagt aan het comfort van de woning. Tuin: In de tuin kunt u onder de overkapping genieten van de buitenrust. Leuk om te weten: - Bouwjaar 2018 (conform BAG), eigen perceel: 210 m² eigen grond (conform kadaster); - Woonoppervlakte ca. 57 m² (meetrapport aanwezig); - Inhoud: ca. 234m³; - Parkeren op eigen terrein; - Permanente bewoning is niet toegestaan! De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze, indien de verkoper en koper dit overeenkomen, binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als ook verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste). Indien c.v.ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen. Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Alle vermelde maten en afmetingen zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend. Indien in enige documentatie of op enige website informatie staat die niet overeen komt met de werkelijkheid, dan geldt de feitelijke situatie waarin de woning zich bevindt, zoals koper deze tijdens de bezichtiging heeft kunnen waarnemen, en wordt de woning in deze feitelijke situatie/staat verkocht. Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend. De makelaar Ray van der Venne nodigt u uit voor een bezichtiging.

Prêt immobilier berekenen

€ 195.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 200.750

2,78%

Annuellement

%

€ 9.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 195.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
57 m²
Superficie du terrain
210 m²
Contenu
234 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2018
Mode de construction
Bestaande bouw
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In recreatiepark
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
31-03-2025

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6305

Google Maps

Carte de Schin op Geul

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Schin op Geul

Chiffres de logement et de quartier dans Schin op Geul

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Schin op Geul. En 2026 étaient 1.388 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 357.000.

Résidents

1.388

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 357.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

55

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Schin op Geul
Année Résidents
2021 1.425
2022 1.390
2023 1.415
2024 1.415
2025 1.420
2026 1.388

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Schin op Geul
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 285.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 338.000
2024 EUR 334.000
2025 EUR 357.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 435 0-15: 170 15-25: 110 25-45: 285 45-65: 415

Niveau d'enseignement

Hoger

400

Praktisch

250

Middelbaar

420

Origine des habitants (2025)

Europa

175

Nederland

1.190

Buiten Europa

55

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 78
Appartementen 95
Tussenwoningen 104
Vrijstaande woningen 255
Twee-onder-één-kap woningen 163

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 48
1925 tot 1950 63
1950 tot 1970 188
1970 tot 1980 175
1980 tot 1990 66
1990 tot 2000 22
2000 tot 2010 13
2010 tot 2020 161
2020 en later 1

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

216

Étiquette G

156

Étiquette F

95

Étiquette D

94

Étiquette A

85

Étiquette E

71

Étiquette B

67

Étiquette A+

11

Étiquette A++

1

Étiquette A+++

0

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Schin op Geul
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.610 3.130
2021 1.820 3.210
2022 1.430 3.050
2023 1.140 2.840
2024 1.070 2.940

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.750

Huurwoning

Gaz: 980 • Électricité: 1.940

Koopwoning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.120

Appartement

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.440

Tussenwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.390

Vrijstaande woning

Gaz: 1.360 • Électricité: 3.260

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.110 • Électricité: 2.820

Activité dans Schin op Geul (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 35
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Nombre total d'établissements: 180

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Schin op Geul
Période Délits
jan 2026 0
jul 2025 6
jun 2025 11
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 1
nov 2024 5
nov 2025 4
okt 2024 1
okt 2025 2
sep 2024 5
sep 2025 3

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Schin op Geul.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Schin op Geul

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Schin op Geul?

Schin op Geul telt in 2026 ongeveer 1.388 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schin op Geul?

De gemiddelde WOZ-waarde in Schin op Geul is in 2025 circa € 357.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Schin op Geul?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Schin op Geul ligt rond € 32.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Schin op Geul?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 55 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Schin op Geul?

In Schin op Geul komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 255 woningen.

Meer maisons in Schin op Geul

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.