Aller directement au contenu
Logo de G&O Makelaars

Minister van Houtenlaan 26

1981EB Velsen-Zuid • Noord-Holland

Disponible

€ 1.100.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 23.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 22.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.123.850

Prix d'achat /m²: € 6.471

Galerie de photos

Description

Wonen in alle rust, met alles binnen handbereik? Dat kan in deze vrijstaande villa in Velsen-Zuid met royale tuin, garage en aparte berging. Voor natuurliefhebbers zijn de wandelparken Velserbeek en Beeckestijn op korte loopafstand, net als winkels en de Stadsschouwburg. Strand, duinen en het centrum van Haarlem zijn eenvoudig bereikbaar. Ook de HOV-lijn (snelbus naar Haarlem) en uitvalswegen richting Amsterdam, Alkmaar en Schiphol bevinden zich in de directe omgeving. Kortom: een villa die rust en ruimte combineert met een fijne ligging. Meer informatie is te vinden op ministervanhoutenlaan26.nl Indeling Entree, ruime statige hal, praktische inpandige berging met wasruimte (mogelijkheid voor extra badkamer), toilet met fonteintje, deur naar aangebouwde ruime stenen garage met elektrische deur, gezellige woonkeuken v.v. kookeiland, granieten werkblad, 2 provisiekasten en diverse inbouwapparatuur waaronder 6 pits gaskookplaat/gasfornuis, oven (Gaggenau), afzuigkap (Gutmann), vaatwasser (Siemens), toegang tot de royale tuingerichte woonkamer met schuifpui, zijkamer met openslaande deuren (deze is thans in gebruik als kantoor maar is ook geschikt als slaapkamer), royale zonnige tuin. 1e verdieping Overloop, badkamer met douchecabine, wastafelmeubel en designradiator, ruim toilet met fonteintje, 4 goede slaapkamers, kast met c.v.-opstelling (Atag 2025), bergkast met ventilatiesysteem, 2e badkamer v.v. 2-persoons bubbelbad, douchecabine, wastafelmeubel en designradiator. 2e verdieping Ruime bergzolder bereikbaar via vlizotrap in één van de slaapkamers. Goed om te weten - woonoppervlakte 170m2 - ruime aangebouwde garage - oprit geschikt voor meerdere auto’s - begane grond woning v.v. vloerverwarming en natuurstenen vloertegels - 4 slaapkamers, 5e eenvoudig mogelijk - 2 badkamers - elektra (11 groepen + 3 aardlekschakelaars) - het gehele dak laten renoveren in 2016 - onder architectuur gebouwd - oplevering in overleg - tip-> bekijk de uitgebreide presentatie via de brochure

Prêt immobilier berekenen

€ 1.100.000

Coûts d'achat (estimés): € 23.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 22.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.123.850

3,04%

Annuellement

%

€ 55.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.100.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Villa, vrijstaande woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
170 m²
Superficie du terrain
525 m²
Contenu
624 m³
Autre espace intérieur
23 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
245 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1998
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
ATAG (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
31-03-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, ligbad, en 2 wastafels

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1981

Google Maps

Localisation de Velsen-Zuid

Aperçu spatial du site de travail dans Velsen-Zuid

Chiffres de logement et de quartier dans Velsen-Zuid

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Velsen-Zuid. En 2025 étaient 2.100 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 596.159.

Résidents

2.100

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 596.159

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

264

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Velsen-Zuid
Année Résidents
2021 2.075
2022 2.075
2023 2.160
2024 2.135
2025 2.100

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Velsen-Zuid
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 456.059
2022 EUR 515.024
2023 EUR 573.361
2024 EUR 567.862
2025 EUR 596.159

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 700 0-15: 260 15-25: 205 25-45: 310 45-65: 630

Niveau d'enseignement

Hoger

420

Praktisch

410

Middelbaar

500

Origine des habitants (2025)

Europa

125

Nederland

1.845

Buiten Europa

140

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 152
Appartementen 89
Tussenwoningen 218
Vrijstaande woningen 99
Twee-onder-één-kap woningen 236

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 50
1900 tot 1925 24
1925 tot 1950 213
1950 tot 1970 193
1970 tot 1980 295
1980 tot 1990 126
1990 tot 2000 17
2000 tot 2010 69
2010 tot 2020 76
2020 en later 9

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

296

Étiquette A

192

Étiquette G

138

Étiquette D

117

Étiquette F

101

Étiquette B

54

Étiquette E

46

Étiquette A++

4

Étiquette A+

2

Étiquette A+++

1

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Velsen-Zuid
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.607 3.328
2021 1.867 3.411
2022 1.411 3.190
2023 1.216 3.018
2024 1.201 3.089

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.098 • Électricité: 2.605

Huurwoning

Gaz: 906 • Électricité: 2.028

Koopwoning

Gaz: 1.240 • Électricité: 3.136

Appartement

Gaz: 420 • Électricité: 834

Tussenwoning

Gaz: 964 • Électricité: 2.457

Vrijstaande woning

Gaz: 955 • Électricité: 2.464

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 749 • Électricité: 1.915

Activité dans Velsen-Zuid (2025)

Handel en HORECA 55
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 110
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Nombre total d'établissements: 425

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Velsen-Zuid
Période Délits
jan 2025 15
jan 2026 10
jul 2025 22
jun 2025 27
mei 2025 39
mrt 2025 27
nov 2024 17
nov 2025 8
okt 2024 12
okt 2025 12
sep 2024 11
sep 2025 16

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Velsen-Zuid.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Velsen-Zuid

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Zuid?

Velsen-Zuid telt in 2025 ongeveer 2.100 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Zuid?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Zuid is in 2025 circa € 596.159.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Zuid?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Zuid ligt rond € 37.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Zuid?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 264 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Zuid?

In Velsen-Zuid komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 236 woningen.

Meer maisons in Velsen-Zuid

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.