Aller directement au contenu
Logo de Streekgoed Makelaardij

Visser-Roosendaalstraat 55

1606XD Venhuizen • Noord-Holland

Vendu sous réserve

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 2.976

Galerie de photos

Description

Deze ruime hoekwoning met stenen berging ligt op een mooie locatie in een kindvriendelijke wijk, op korte afstand van een basisschool en kinderopvang. De woning is tijdens de afgelopen jaren verduurzaamd en onderhoudsvriendelijk gemaakt. Zo is de woning voorzien van muur-, vloer- en dakisolatie, kunststof kozijnen met HR++ glas en kunststof dakgoten. Dankzij deze aanpassingen woont u hier comfortabel en energiezuinig. De woning is bovendien vergroot met een praktische bijkeuken en twee dakkapellen op de tweede verdieping, waardoor extra leefruimte is ontstaan. Elektrisch bedienbare screens en de horren zorgen ervoor dat het ook tijdens warme dagen aangenaam blijft in huis. Ook aan de binnenzijde is deze verrassende eengezinswoning fraai afgewerkt. De wanden en plafonds zijn gestuct en de trap is opnieuw bekleed, wat zorgt voor een verzorgde uitstraling. Daarnaast beschikt de woning over een moderne badkamer, maar liefst vijf slaapkamers en een extra werkruimte of kantoor. Hiermee biedt deze woning volop mogelijkheden voor grotere gezinnen of voor wie graag ruim en comfortabel wil wonen, met voldoende plek voor werken, hobby’s of logees. Globale indeling: entree, hal met meterkast, fraaie trapopgang, trapkast en toegang tot een toiletruimte (wandcloset + wasbakje) en de woonkamer. De living is heerlijk licht door de grote raampartijen en de schuifpui en biedt een mooie doorkijk over de straat en de groenvoorzieningen. De keuken is voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en een koelkast. De praktische bijkeuken heeft vele opbergmogelijkheden, een extra werkblad, uitstortgootsteen, lichtkoepel en een buitendeur naar het terras. Op de eerste verdieping treft u drie slaapkamers en een moderne badkamer met inloopdouche (hand-, stortdouche en drain), wastafelmeubel met waskom en een designradiator. Op deze verdieping heeft u de beschikking over een separaat toilet, vele vaste kasten en zijn alle gevels recht opgetrokken en voorzien van kunststof kozijnen. De tweede verdieping is vergoot middels dakkapellen en is modern afgewerkt met strak gestucte wanden en plafonds. Er zijn twee slaapkamers gerealiseerd en een extra kantoor-/wasruimte met witgoedaansluitingen en Hr-ketel. Uw spullen kunt u bergen achter de knieschotten. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en beschikt over een ruime stenen berging met overkapping en een poort naar de steeg. In de tuin kunt u heerlijk genieten van de zon. Weer achter het net gevist? Met uw eigen NVM-aankoopmakelaar maakt u meer kans op een woning. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belangen en bespaart u tijd, geld en zorgen!

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, eindwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
126 m²
Superficie du terrain
160 m²
Contenu
445 m³
Espace de stockage externe
12 m²
Aire de la cour arrière
58 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1972
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
25-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1606

Google Maps

Aperçu géographique Venhuizen

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Venhuizen

Chiffres de logement et de quartier dans Venhuizen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Venhuizen. En 2025 étaient 4.285 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 396.000.

Résidents

4.285

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 396.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

68

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Venhuizen
Année Résidents
2021 4.335
2022 4.325
2023 4.335
2024 4.300
2025 4.285

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Venhuizen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 290.000
2022 EUR 317.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 386.000
2025 EUR 396.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.005 0-15: 640 15-25: 525 25-45: 875 45-65: 1.240

Niveau d'enseignement

Hoger

740

Praktisch

850

Middelbaar

1.550

Origine des habitants (2025)

Europa

320

Nederland

3.705

Buiten Europa

260

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 236
Appartementen 267
Tussenwoningen 479
Vrijstaande woningen 678
Twee-onder-één-kap woningen 224

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 73
1900 tot 1925 127
1925 tot 1950 89
1950 tot 1970 342
1970 tot 1980 312
1980 tot 1990 236
1990 tot 2000 346
2000 tot 2010 251
2010 tot 2020 82
2020 en later 36

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

560

Étiquette B

428

Étiquette C

409

Étiquette G

177

Étiquette D

167

Étiquette F

82

Étiquette A++

37

Étiquette A+++

33

Étiquette A+

32

Étiquette E

23

Étiquette A++++

10

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Venhuizen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.390 3.100
2021 1.490 3.120
2022 1.150 2.900
2023 960 2.770
2024 930 2.860

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.620

Huurwoning

Gaz: 760 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 1.040 • Électricité: 3.090

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.540

Tussenwoning

Gaz: 790 • Électricité: 2.400

Vrijstaande woning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.500

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.030 • Électricité: 2.890

Activité dans Venhuizen (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 590

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Venhuizen
Période Délits
jan 2025 3
jan 2026 6
jul 2025 3
jun 2025 12
mei 2025 7
mrt 2025 5
nov 2024 4
nov 2025 3
okt 2024 5
okt 2025 4
sep 2024 0
sep 2025 8

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Venhuizen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Venhuizen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Venhuizen?

Venhuizen telt in 2025 ongeveer 4.285 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venhuizen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venhuizen is in 2025 circa € 396.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venhuizen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venhuizen ligt rond € 33.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venhuizen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venhuizen?

In Venhuizen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 678 woningen.

Meer maisons in Venhuizen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.