- Beschikbaar
Hoge Rijndijk 58
2415AG Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 419.000 k.k.
€ 5.740/m²
- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 97 m²
- Slaapkamers
- 2
2415AW Nieuwerbrug aan den Rijn • Zuid-Holland
€ 550.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 12.850
2% overdrachtsbelasting (€ 11.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 562.850
Koopprijs /m²: € 4.910
Voor deze woning is nog geen uitgebreide omschrijving beschikbaar.
€ 550.000
Kosten koper (geschat): € 12.850
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 562.850
3,04%
Jaarlijks
€ 27.500
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.
Douche, toilet, en wastafelmeubel
Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water
Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio
Bekijk meer woningen in deze plaats.
2415AG Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 419.000 k.k.
€ 5.740/m²
2415BX Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 365.000 k.k.
2415AS Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 415.000 k.k.
€ 5.000/m²
2415BE Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 975.000 k.k.
€ 6.250/m²
2415AS Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 445.000 k.k.
€ 4.684/m²
2415AK Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 420.000 k.k.
€ 4.516/m²
2415BX Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 750.000 k.k.
€ 4.121/m²
2415AL Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 400.000 k.k.
€ 4.651/m²