Direct naar de inhoud
Logo van Tromp Makelaardij

Wijkerstraatweg 270

1951EN Velsen-Noord • Noord-Holland

Verkocht

€ 369.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.230

2% overdrachtsbelasting (€ 7.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 378.230

Koopprijs /m²: € 3.765

Fotogalerij

Omschrijving

Droom je van je eigen knusse woning? Deze charmante halfvrijstaande woning aan de levendige Wijkerstraatweg in Velsen-Noord biedt precies dat en meer. Het huis ademt sfeer en karakter, gebouwd in 1924 en door de jaren heen zorgvuldig onderhouden en gemoderniseerd. Zo zijn de keuken en de badkamer volledig vernieuwd en is het dak voorzien van nieuwe dakbedekking. En parkeren? Dat doe je gewoon op eigen erf! Bouwjaar: 1924 Woonoppervlakte: 98 m² Serre: 9 m² Vrijstaande berging: 28 m² Perceeloppervlakte: 182 m²  INDELING: Entree, hal, lichte doorzon woonkamer met trapkast, leuke erker en (sfeer)haard, uitbouw met eetgedeelte en moderne halfopen keuken (2019) v.v. alle inbouwapparatuur, vloerluik naar grote kelder, praktische bijkeuken met aparte toiletruimte en aansluitingen voor wasmachine en droger, deur naar serre (ook via schuifpui in woonkamer te te bereiken), 1e Verdieping: Overloop, drie slaapkamers, enorme kledingkast/berging, fantastische moderne badkamer met met inloopdouche, tweede wandcloset, design radiator, fraai wastafelmeubel met luxe spiegel en zijgevelraam voor daglicht en ventilatie. Diepe zonnige achtertuin (ZO) met serre, grote vrijstaande stenen berging en achterom. Bijzonderheden: - sfeervolle erkerwoning met veel karakter - plat dak gedeelte van hoofddak in 2019 vernieuwd - grote uitbouw waarin eetkamer, keuken en bijkeuken - vloerisolatie in hal en bijkeuken in 2025 aangebracht, vloer woonkamer eerder geïsoleerd - dak- en vloerisolatie en dubbele beglazing aangebracht (huidige energielabel is nog niet aangepast) - groepenkast in meterkast in 2019 vernieuwd inclusief leidingen en schakelaars - rookmelders in 2021 aangebracht  - keuken vervangen in 2019 - badkamer volledig gemoderniseerd in 2019 - kelder met afmetingen 2.93(L) x 1.76(B) x 1.62(H) - super gezellige serre! - buitenschilderwerk in 2023 uitgevoerd - grote vrijstaande stenen schuur – perfect voor fietsen en tuingereedschap - steeg naast de woning is overdekt en afsluitbaar en voorzien van elektra - eigen parkeerplaats - op loopafstand van diverse winkels - voor natuurliefhebbers zijn er meerdere wandelparken in de buurt - forenzen zijn met de A9/A22 binnen 2 minuten onderweg Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Hypotheek berekenen

€ 369.000

Kosten koper (geschat): € 9.230

2% overdrachtsbelasting (€ 7.380) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 378.230

2,78%

Jaarlijks

%

€ 18.450

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 369.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
6 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een kelder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
385 m³
Overige inpandige ruimte
24 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
9 m²
Externe bergruimte
28 m²
Achtertuin oppervlakte
54 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1924
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Kombi Kompakt HRE 28/24 A (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel
D

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Tuin ligging
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
26-09-2025
Verkoopdatum
21-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, en wastafel

Extra kenmerken

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 1951

Google Maps

Kaart van Velsen-Noord

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Velsen-Noord

Woon- en buurtcijfers in Velsen-Noord

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Velsen-Noord. In 2025 waren er 6.000 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 294.000.

Inwoners

6.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 294.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 28.200

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

370

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Velsen-Noord
Jaar Inwoners
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Velsen-Noord
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Opleidingsniveau

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Herkomst inwoners (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

512

Label C

457

Label E

399

Label B

358

Label D

358

Label F

301

Label G

225

Label A+++

110

Label A+

84

Label A++

20

Label A++++

3

Label A+++++

2

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Velsen-Noord
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.080 • Elektriciteit: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 1.970

Koopwoning

Gas: 980 • Elektriciteit: 2.670

Appartement

Gas: 700 • Elektriciteit: 1.890

Tussenwoning

Gas: 920 • Elektriciteit: 2.430

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Elektriciteit: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Elektriciteit: 2.780

Bedrijvigheid in Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 880

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Velsen-Noord
Periode Misdrijven
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Velsen-Noord.

Veelgestelde vragen over wonen in Velsen-Noord

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer woningen in Velsen-Noord

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.