- Disponible
Vierlingsbeekseweg 25
5825AS Overloon
€ 575.000 k.k.
€ 3.833/m²
- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 755 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
5845AV Sint Anthonis • Noord-Brabant
DorpsWonen.nl Land van Cuijk en Noord-Limburg
No reclamado
In Sint Anthonis en de omgeving staat DorpsWonen.nl Land van Cuijk en Noord-Limburg voor betrouwbare makelaarsdienst. Wij zijn gespecialiseerd in dorpswoningen en wonen dat rustig, gemoedelijk en ruimtelijk is. Onze belofte is om u te helpen het juiste huis te vinden dat past bij uw wensen en levensstijl. Wij werken met een persoonlijke aanpak, waarbij we ons richten op uw behoeften en doelen. Onze ervaring in de regio zorgt voor een goed begrip van lokale markten en woningaanbod. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op resultaat. Wij zijn altijd bereid om u te helpen, of u nu zoekt naar een woning voor particulier of bedrijfsmatig gebruik. Laat ons samen uw droomwoning realiseren.
Los resultados se basan en los últimos 12 meses y muestran tanto la oferta como las viviendas adquiridas.
5825AS Overloon
€ 575.000 k.k.
€ 3.833/m²
5831MX Boxmeer
€ 485.000 k.k.
€ 4.619/m²
5764PP De Rips
€ 379.000 k.k.
€ 3.296/m²
5845ET Sint Anthonis
€ 695.000 k.k.
€ 2.908/m²
5836BB Sambeek
€ 695.000 k.k.
€ 3.527/m²
5846AB Ledeacker
€ 749.000 k.k.
€ 4.740/m²
5845BA Sint Anthonis
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
5831DT Boxmeer
€ 260.000 k.k.
€ 5.909/m²
5446AG Wanroij
€ 529.000 k.k.
€ 4.232/m²
5844AV Stevensbeek
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
5826AP Groeningen
€ 450.000 k.k.
€ 3.515/m²
5825JM Overloon
€ 285.000 k.k.
€ 4.830/m²
5844AV Stevensbeek
€ 649.000 k.k.
€ 0/m²
5432DE Cuijk
€ 498.000 k.k.
€ 0/m²
5844AV Stevensbeek
€ 395.000 k.k.
€ 0/m²
5844AT Stevensbeek
€ 379.000 k.k.
€ 3.644/m²
5844AM Stevensbeek
€ 339.000 k.k.
€ 3.568/m²
No se han encontrado viviendas para este filtro.
Ubicación, impresión de la web y horario de apertura de DorpsWonen.nl Land van Cuijk en Noord-Limburg
Een goede keuze maak je door meerdere offertes naast elkaar te leggen en de lokale ranking te bekijken.
DorpsWonen.nl Land van Cuijk en Noord-Limburg está activo en los siguientes campos de trabajo:
Agentes inmobiliarios en el entorno de Sint Anthonis
Breestraat 20, Sint Anthonis
13 transacciones (12 meses)
9.0 / 2 reseñas
Burgemeester Verkuijlstraat 55, Boxmeer
63 transacciones (12 meses)
9.5 / 74 reseñas
Louis Jansenplein 13, Cuijk
61 transacciones (12 meses)
9.6 / 86 reseñas
Steenstraat 117, Boxmeer
100 transacciones (12 meses)
9.2 / 90 reseñas
Irenestraat 12, Overloon
38 transacciones (12 meses)
9.4 / 52 reseñas
Irenestraat 12, Overloon
32 transacciones (12 meses)
9.4 / 49 reseñas
Europaplein 6, Gennep
99 transacciones (12 meses)
9.3 / 106 reseñas
de Raetsingel 2 C, Boxmeer
123 transacciones (12 meses)
8.9 / 127 reseñas
Stationsplein 86 /88, Cuijk
222 transacciones (12 meses)
9.2 / 178 reseñas
d'n Entrepot 2 c, Boxmeer
34 transacciones (12 meses)
8.9 / 94 reseñas
De Quayweg 45, Landhorst
20 transacciones (12 meses)
9.1 / 31 reseñas
Maasburg 13, Cuijk
207 transacciones (12 meses)