Aller directement au contenu
Logo de Corio Makelaars BV

Burg. Snijdersstraat 3

6363BG Wijnandsrade • Limburg

Vendu

€ 449.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 459.830

Prix d'achat /m²: € 2.721

Galerie de photos

Description

Wonen aan de rand van Wijnandsrade in een verrassend lichte, ruime (ca. 165m² woonoppervlakte) en speels ingerichte split-level woning met blijvend vrij uitzicht op de groene omgeving. Als je het huis binnenloopt, valt direct de bijzondere indeling op. Dit is geen standaard woning! De kenmerkende splitlevelstructuur zorgt voor verschillende woonlagen, verbonden door meerdere trappen. Door de speelse niveaus en open verbinding tussen de ruimtes heeft het huis een dynamisch en ruimtelijk karakter. Zie je het voor je? Een gezellige woonkamer een halve verdieping onder de keuken, een hobby- of werkruimte net even lager, alles met elkaar verbonden en toch afzonderlijk. Deze zeer nette, te moderniseren woning met een perceeloppervlakte van ca. 515m² biedt o.a. een ruime woonkamer met direct tuincontact, een grote leefkeuken, TV/hobbykamer, met op de verdiepingen in totaal 5 slaapkamers en een garage (ca. 24 m²) voorzien van kelder én zolder. De woning zelf beschikt eveneens over een grote kelder, deze is ingedeeld in 3 ruimtes waardoor je voldoende bergruimte hebt. De woning is heel rustig gelegen in een eenrichtingsstraat en aan het einde van de straat loopt u het plateau op met prachtige uitzichten en vele wandelpaden. Dankzij de centrale ligging in Zuid-Limburg is de wijk uitstekend bereikbaar. Binnen enkele kilometers bereik je steden als Maastricht, Valkenburg en Heerlen. Ook station Nuth ligt op ongeveer 2 km, supermarkten in Nuth zijn binnen ca. 1–1,3 km bereikbaar. Indeling Begane grond: Entree in de serre. Vanuit hier heeft u toegang tot de garage, de tuin en het woonhuis. Entree en hal: Hal met Travertinvloer welke doorloopt in de leefruimtes, toiletruimte met fonteintje en trapopgang. De keuken bevindt zich op hetzelfde niveau (niveau 0) als de entree en is ruim opgezet met veel kastruimte en een groot werkblad langs het raam, met zicht op het groen buiten. De combinatie van houttinten, retro-inbouwkasten en een praktische indeling maakt dit een functionele ruimte met potentie om naar eigen smaak te moderniseren. De woonkamer ligt een halve verdieping lager (niveau -0.5) en heeft een gezellige zithoek met een houtkachel in een robuuste schouw van baksteen. Het grote raam en de schuifpui naar het overdekte terras zorgt voor veel natuurlijk licht, direct tuincontact en een mooi uitzicht op de tuin. Loop je nog een niveau lager, (niveau -1) dan kom je uit in de multifunctionele hobby- of werkkamer. Omdat de woning tegen een heuvel is gebouwd, is het hier zelfs op warme zomerdagen heerlijk koel. Dankzij de split-level indeling staan woonkamer en keuken in open verbinding met elkaar, terwijl beide ruimtes toch hun eigen sfeer en functie behouden. Eerste verdieping Via enkele treden in de entreehal bereik je niveau +0.5, waar zich twee ruime slaapkamers en een badkamer bevinden. De eerste slaapkamer is een royale ouderslaapkamer met een muurkast en laminaatvloer. De slaapkamer heeft grote ramen welke zorgen voor veel natuurlijk licht. De tweede slaapkamer is voorzien van vloerbedekking. De badkamer is keurig maar gedateerd. Deze beschikt over een ligbad met douchecombi, thermostaatkraan, wastafel en een staand toilet. Via de overloop kun je weer een halve verdieping omhoog. (niveau +1) Aan de overloop liggen ook hier weer 2 (slaap)kamers en een kleine badkamer met een wastafel en bidet. De eerste slaapkamer is ruim van opzet. De tweede slaapkamer is speels ingedeeld met een houten trap die leidt naar een extra (vliering)gedeelte. Tweede verdieping Via de laatste halve trap bereik je een overloop, (niveau +1.5) welke toegang geeft tot (slaap)kamer 5 van de woning. Overige verdiepingen Zodra je vanuit de woonkamer een halve verdieping naar beneden loopt, kom je op niveau -1 terecht. Hier bevindt zich een ruime hobby- of tv-kamer, perfect om te ontspannen of creatief bezig te zijn. In het souterrain blijft het ook in hete zomers heerlijk koel. Via de deur in de kamer heb je direct toegang tot de naastgelegen berging. Via de TV/hobbykamer kun je doorlopen naar het laagste niveau van de woning. (niveau -1.5). De woning is gedeeltelijk onderkelderd. De kelder (niveau -1.5) is verdeeld in drie ruimtes: een praktische provisiekelder, een aparte CV-ruimte en een royale open ruimte die ideaal is voor extra opslag. De ruime, vierkant opgezette garage biedt volop mogelijkheden. Dankzij de praktische indeling is er niet alleen plaats voor een auto, maar ook voldoende bergruimte. Extra handig is de zolder/vliering, bereikbaar met een losse trap, én een kleine kelder voor nog meer opslag. Bovendien is er een wasmachineaansluiting aanwezig, waardoor de garage multifunctioneel te gebruiken is. Tuin De woning beschikt over een grote tuin met vijver. Bij de woonkamer is een overkapping waar u heerlijk buiten kunt zitten met uitzicht over al het groen. Doordat de woning tegen een heuvel is gebouwd, loopt de tuin natuurlijk af. De tuin heeft een prettige bezonning (zuidligging) en wordt omsloten door weelderige bomen en dichte heggen. In de tuin vindt u diverse fruitstruiken en een prachtige grote tamme kastanjeboom. En voor de echte tuinliefhebber is er ook nog een kweekkast: ideaal om zelf te kweken en te oogsten! Bijzonderheden - Houten kozijnen grotendeels voorzien van enkel glas, de woonkamer is voorzien van HR++ glas - Meterkast met 13 groepen en 3 aardlekschakelaars - Cv. combiketel Intergas hre eigendom 2023 - Splitlevel: verrassende indeling met veel mogelijkheden - Energielabel C: goede uitgangspositie voor verduurzaming, de woning heeft dak- en muurisolatie vanuit de bouw eind jaren 70. De waarborgsom of bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De waarborgsom of bankgarantie dient tegelijk met het verlopen van de ontbindende voorwaarden gestort te zijn jegens de betrokken notaris. Indien er geen sprake is van ontbindende voorwaarden, zal het bedrag binnen twee weken na ondertekening van de koopovereenkomst moeten worden gestort op de derdenrekening. Over de waarborgsom dan wel bankgarantie wordt door de verkoper geen rente vergoed. Corio Makelaars B.V. heeft met de meeste zorg informatie samengesteld doch kunnen we ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 449.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 459.830

2,78%

Annuellement

%

€ 22.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 449.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning (split-level woning)

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
5 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
165 m²
Superficie du terrain
515 m²
Contenu
718 m³
Autre espace intérieur
38 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
23 m²
Espace de stockage externe
44 m²
Aire de la cour arrière
247 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1978
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en houtkachel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In bosrijke omgeving
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
28-08-2025
Date de vente
15-10-2025

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, 2 wastafels, en bidet

Équipements de garage

Vliering en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6363

Google Maps

Localisation de Wijnandsrade

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Wijnandsrade

Chiffres de logement et de quartier dans Wijnandsrade

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Wijnandsrade. En 2026 étaient 1.608 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 372.000.

Résidents

1.608

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 372.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

34

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Wijnandsrade
Année Résidents
2021 1.635
2022 1.630
2023 1.620
2024 1.620
2025 1.615
2026 1.608

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Wijnandsrade
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 340.000
2024 EUR 340.000
2025 EUR 372.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 535 0-15: 205 15-25: 110 25-45: 310 45-65: 455

Niveau d'enseignement

Hoger

450

Praktisch

240

Middelbaar

520

Origine des habitants (2025)

Europa

165

Nederland

1.390

Buiten Europa

60

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 88
Appartementen 46
Tussenwoningen 139
Vrijstaande woningen 281
Twee-onder-één-kap woningen 199

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 48
1900 tot 1925 26
1925 tot 1950 50
1950 tot 1970 284
1970 tot 1980 172
1980 tot 1990 83
1990 tot 2000 53
2000 tot 2010 27
2010 tot 2020 3
2020 en later 5

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette D

201

Étiquette C

195

Étiquette G

78

Étiquette B

76

Étiquette F

69

Étiquette A

62

Étiquette E

44

Étiquette A++

4

Étiquette A+++

3

Étiquette A+

2

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Wijnandsrade
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.620 3.300
2021 1.830 3.430
2022 1.390 3.260
2023 1.130 3.120
2024 1.100 3.230

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 990 • Électricité: 2.690

Huurwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.170

Koopwoning

Gaz: 1.180 • Électricité: 3.360

Appartement

Gaz: 930 • Électricité: 1.950

Tussenwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.520

Vrijstaande woning

Gaz: 1.340 • Électricité: 3.840

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.090 • Électricité: 2.970

Activité dans Wijnandsrade (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 25
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Nombre total d'établissements: 185

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Wijnandsrade
Période Délits
jan 2026 1
jul 2025 5
jun 2025 4
mei 2025 2
mrt 2025 5
mrt 2026 1
nov 2024 1
nov 2025 4
okt 2024 6
okt 2025 2
sep 2024 1
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Wijnandsrade.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Wijnandsrade

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Wijnandsrade?

Wijnandsrade telt in 2026 ongeveer 1.608 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wijnandsrade?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wijnandsrade is in 2025 circa € 372.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wijnandsrade?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wijnandsrade ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wijnandsrade?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 34 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wijnandsrade?

In Wijnandsrade komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 281 woningen.

Meer maisons in Wijnandsrade

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.