Direkt zum Inhalt
Logo von Woonkenners.nl

Ruimtevaartstraat 24

5175BK Loon op Zand • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 549.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.830

2 % Übertragungssteuer (€ 10.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 561.830

Kaufpreis /m²: € 4.191

Fotoalbum

Beschreibung

Verrassend ruime eindwoning met zonnige tuin, garage en eigen oprit in de geliefde Molenwijk – Loon op Zand In de populaire en kindvriendelijke Molenwijk in Loon op Zand staat deze verrassend ruime eindwoning met zonnige tuin op het zuiden, een eigen oprit, carport én garage. De woning is zowel op de begane grond als op de eerste verdieping uitgebouwd, wat zorgt voor aanzienlijk extra leefruimte. Een ideale gezinswoning waar comfort, ruimte en een fijne ligging samenkomen. De ligging is uitstekend. Op loop- en fietsafstand bevindt zich Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, ideaal voor wandel- en fietsliefhebbers. In de directe omgeving zijn twee basisscholen, een kinderdagverblijf en het gezellige Oranjeplein met diverse winkels te vinden. Tilburg is binnen circa 10 minuten bereikbaar en ook de Efteling ligt op korte afstand. Indeling Begane grond Entree/hal met meterkast (voldoende groepen, aardlekschakelaars en glasvezelaansluiting), toiletruimte, garderobekast en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is de woonkeuken bereikbaar. De keuken is uitgerust met een oven, 4-pits gasfornuis, afzuigkap, spoelbak, koelkast, vaatwasser en voldoende kastruimte. Via een open verbinding staat de keuken in contact met de woonkamer. De ruime woonkamer beschikt over een plavuizenvloer, radiatoren en een sfeervolle open haard. De karakteristieke IJsselsteentjes en natuurlijke kleurstelling geven de woning een warme en authentieke uitstraling die perfect past bij de groene omgeving van Loon op Zand. Vanuit de woonkamer is er zicht op zowel de voor- als achtertuin. Recent zijn alle kozijnen binnen en buiten geschilderd en gekit, waardoor er de komende jaren nauwelijks onderhoud te verwachten is. De woning is daarnaast voorzien van muur-, vloer- en dakisolatie en deels vernieuwde beglazing met tochtstrippen, wat zorgt voor een aangenaam en comfortabel binnenklimaat. Eerste verdieping Overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers, de badkamer en een aparte wasruimte. De wasruimte biedt de mogelijkheid om een vierde slaapkamer te realiseren. De badkamer is ingericht met een ligbad, douche, wastafel, toilet en radiator. De slaapkamers aan de achterzijde zijn voorzien van rolluiken en zijn, net als de begane grond, uitgebouwd, wat resulteert in extra ruime kamers. Tweede verdieping Via een vlizotrap is de zolderverdieping bereikbaar. Deze ruimte wordt momenteel gebruikt als bergzolder en wasruimte en herbergt de cv-installatie (Atag, 2020). De zolder is geïsoleerd en biedt mogelijkheden voor een dakopbouw, waarmee een volwaardige extra verdieping met bijvoorbeeld een extra slaapkamer kan worden gerealiseerd. Tuin De fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het zonnige zuiden en beschikt over een gazon en een ruim zonneterras. Dankzij de elektrische zonwering is het hier de hele dag comfortabel vertoeven, zowel in de zon als in de schaduw. Vanuit de tuin is er toegang tot de garage en een extra berging. Daarnaast is de tuin bereikbaar via een praktische achterom. Parkeren is uitstekend geregeld met een royale oprit, carport, aangebouwde stenen garage en voldoende openbare parkeergelegenheid in de brede straat. De carport zorgt ervoor dat u ook in de winter comfortabel in een vorstvrije auto stapt. Zoals men in het dorp zegt: u komt hier heerlijk “achterom” – praktisch én prettig in het dagelijks gebruik. Bijzonderheden: - Zonnige tuin op het zuiden; - Eigen oprit, carport en garage; - Gedeeltelijk voorzien van rolluiken; - Goede isolatie, energielabel C; - CV-ketel Atag (2020); - Recent schilderwerk kozijnen binnen en buiten; - Deuren voorzien van gecertificeerde 3-puntsluitingen; - Schoorsteen recent gereinigd en in goede staat; - Gelegen in de kindvriendelijke woonwijk Molenwijk; Kortom: Een verrassend ruime gezinswoning op een fijne locatie, met veel leefruimte, comfort en een zonnige tuin. Een woning die absoluut een bezichtiging waard is! Heeft u vragen of wilt u deze woning bezichtigen? Neem dan contact met ons op via 0416 28 39 39 of mail naar Woonkenners.nl – wij zijn u graag van dienst.

Hypothek berekenen

€ 549.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.830

2 % Übertragungssteuer (€ 10.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 561.830

3,04%

Jährlich

%

€ 27.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 549.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
131 m²
Fläche des Grundstücks
245 m²
Inhalt
511 m³
Sonstiger Innenraum
12 m²
Gebäude mit Außenbereich
22 m²
Externe Berghalle
18 m²
Hinterhof Fläche
73 m²

Bau und Energie

Baujahr
1970
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, kierdichting, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Atag ( combiketel uit 2020, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
09-12-2025
Verkaufsdatum
12-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 5175

Google Karten

Geografische Übersicht Loon op Zand

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Loon op Zand

Wohn- und Viertelzahlen in Loon op Zand

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Loon op Zand. In 2025 waren da 6.270 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 420.000.

Einwohner

6.270

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 420.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

170

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Einwohner
2021 6.295
2022 6.255
2023 6.245
2024 6.190
2025 6.270

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 377.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 420.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.785 0-15: 915 15-25: 610 25-45: 1.245 45-65: 1.715

Ausbildungsstufe

Hoger

1.420

Praktisch

970

Middelbaar

1.930

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

375

Nederland

5.525

Buiten Europa

365

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 565
Appartementen 641
Tussenwoningen 914
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 365

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 230
1950 tot 1970 527
1970 tot 1980 753
1980 tot 1990 379
1990 tot 2000 196
2000 tot 2010 177
2010 tot 2020 214
2020 en later 97

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

871

Bezeichnung A

748

Bezeichnung B

487

Bezeichnung D

329

Bezeichnung F

174

Bezeichnung G

144

Bezeichnung E

108

Bezeichnung A++++

55

Bezeichnung A+

34

Bezeichnung A++

27

Bezeichnung A+++

26

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.310 3.190
2021 1.490 3.230
2022 1.150 3.030
2023 990 2.830
2024 960 2.930

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.790

Huurwoning

Gas: 790 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.080 • Strom: 3.230

Appartement

Gas: 740 • Strom: 1.850

Tussenwoning

Gas: 850 • Strom: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Strom: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Strom: 3.240

Betriebsaktivität in Loon op Zand (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 145
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Gesamtanzahl der Firmensitze: 885

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Loon op Zand
Periode Verbrechen
jan 2025 19
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 17
mei 2025 12
mrt 2025 12
nov 2024 11
nov 2025 9
okt 2024 14
okt 2025 11
sep 2024 12
sep 2025 8

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Loon op Zand.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Loon op Zand

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Loon op Zand?

Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loon op Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loon op Zand?

In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.

Meer Häuser in Loon op Zand

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.