Aller directement au contenu
Logo de LEF Makelaars & Taxateurs

Maarsseveensevaart 126

3612AA Tienhoven • Utrecht

Vendu sous réserve

€ 649.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 663.830

Prix d'achat /m²: € 4.992

Galerie de photos

Description

Luxe, volledig gerenoveerde en instapklare 6 kamer eengezinswoning in het groene Tienhoven – Oud Maarsseveen. Wat een prachtige eerste indruk! Deze volledig in 2022 gerenoveerde eengezinswoning combineert moderne luxe met een heerlijk landelijke ligging. De royale woonkamer, de luxe keuken met kookeiland, vijf goed bemeten slaapkamers én een diepe tuin aan het water maken deze woning tot een unieke kans in Tienhoven. Hier woon je rustig en groen, met vrij uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde, een gevoel van ruimte en privacy dat je maar zelden vindt. De woning is met zorg gemoderniseerd en voorzien van hedendaagse comfortelementen zoals vloerverwarming, een moderne badkamer (2018), airconditioning op zolder en 7 zonnepanelen (2023). Het energielabel A geeft niet alleen duurzaamheid aan, maar zorgt ook voor lagere energielasten en toekomstbestendig wonen. V Royale 6-kamer woning in het rustige en groene Oud-Maarssenveen V Luxueuze, diepe tuin met overkapping, schuur én vlonder aan het water V Moderne keuken en badkamer met luxe afwerking V Volledig gerenoveerd in 2023 V Uitstekende ligging nabij natuur, scholen, horeca en uitvalswegen V Energielabel A (2035), 7 Zonnepanelen (2022), Airco V Vloerverwarming begane grond en badkamer V Oplevering in overleg Ook de ligging is een groot pluspunt. Vanuit het straatje loop je zó de natuur in. Het Klompenpad voert je door de weilanden richting molen de Trouwe Wachter, waar je kunt neerstrijken bij ’t Olde Reghthuys of de Kikker. Voor zwemmen, watersport, wandelen of hardlopen liggen de Maarsseveense Plassen en de Strook en Loosdrechtse Plassen binnen handbereik. Scholen, sportclubs en voorzieningen zijn dichtbij, en via de A2 en N230 ben je snel onderweg. Utrecht centrum bereik je in slechts 25 minuten fietsen langs de Vecht. Dit is wonen in het groen met het comfort van nieuwbouw, maar dan zónder de bouwtijd. Indeling Begane grond: Via de ruime voortuin met praktische overkapping voor de fietsen kom je binnen in de hal met ingebouwde kastruimte voor schoenen, jassen en tassen. Aan de voorzijde bevindt zich de gezellige eethoek, aansluitend aan de moderne open keuken (2023). Hier volgen gegarandeerd fijne momenten aan tafel met goed gezelschap en weids zicht op de weilanden. De keuken is uitgevoerd met een groot kookeiland en luxe Siemens apparatuur, waaronder een Quooker, vaatwasser, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en combi-oven. De Amerikaanse Hisense-koel/vries combinatie maakt het geheel compleet. De sfeervolle woonkamer aan de achterzijde is voorzien van een houtkachel en een grote schuifpui die toegang geeft tot de tuin. Achter een aparte deur vind je de hal met de trapopgang en het moderne toilet met een stijlvolle knipoog. De gehele begane grond is afgewerkt met een PVC-visgraatvloer mét vloerverwarming, sfeervol en comfortabel. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, een separaat tweede toilet en de moderne badkamer. De ruime slaapkamer aan de achterzijde biedt vrij uitzicht over de weilanden. Aan de voorzijde bevinden zich twee nette slaapkamers met grote raampartijen en een rustige, doorlopende vloerafwerking. De luxe badkamer is compleet uitgerust met inloopdouche met 2 afzonderlijke douchekoppen (stort en regulier), ligbad, dubbel wastafelmeubel met spiegelkast, designradiator en elektrische vloerverwarming Tweede verdieping: Dankzij twee dakkapellen is dit een volwaardige verdieping geworden met nog eens twee lichte slaapkamers. Aan de voorzijde is het dakkapel voorzien van een screen. Deze kamer beschikt over een ingebouwde bedstede in standaard éénpersoonsformaat. Onder het schuine dak van de slaapkamer aan de achterzijde bevindt zich de cv installatie, netjes weggewerkt achter kastdeuren die tevens extra bergruimte bieden. Beide kamers zijn verder uitgerust met knieschotten, wat zorgt voor veel praktische opbergruimte. De ruime vaste bureaus creëren een fijne werkplek, met zowel aan de voor- als achterzijde vrij uitzicht over de weilanden. De overloop is verrassend ingedeeld als praktische wasruimte, voorzien van spoelbak, kastruimte en aansluitingen voor wasmachine en droger. Een airco splitunit houdt deze, en de 1e verdieping ook tijdens warme dagen comfortabel koel. In de hal is bovendien een ruime inbouwkast aanwezig, ideaal voor seizoenskleding en (winter)jassen. Tuin: De diepe achtertuin is een uitnodigende buitenruimte met meerdere zitplekken en directe ligging aan het water. Je vindt hier een sfeervolle houten overkapping met schuur (2025), een ruim terras en achterin een vlonder aan het water, een heerlijke plek om te ontspannen met uitzicht op groen en water. Met een kano kan je vanaf hier de Molenpolderse trekgaten bereiken (met één keer een landje oversteken). De tuin is aangelegd onder architectuur en ligt op het zuidoosten, waardoor je volop van de zon kunt genieten. Bijzonderheden op een rij: • Bouwjaar 1987, volledig vernieuwd in 2022 • Luxe 6-kamer eengezinswoning • Diepe achtertuin aan het water met overkapping, schuur en vlonder • Moderne keuken met kookeiland en luxe inbouwapparatuur • Energielabel A (geldig tot 2035) • 7 zonnepanelen (2023) • Vloerverwarming begane grond en badkamer • Airconditioning op zolder (2023) (Ook verwarmen) • Vrij uitzicht voor én achter • Rustige, groene ligging nabij natuur, horeca, sportverenigingen, scholen en uitvalswegen • Woonoppervlakte ±130 m² • Perceeloppervlakte 144 m² • Oplevering in overleg Dit huis voelt meteen goed zodra je binnenkomt: licht, ruim, verzorgd en omgeven door groen. Een plek waar je heerlijk kunt thuiskomen, werken, ontspannen en dichtbij de natuur kunt leven. Voelt dit als jouw nieuwe thuis? Je bent van harte welkom om het zelf te komen beleven. Maak dan snel een afspraak met je (NVM) makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Er zijn diverse NVM-clausules van toepassing (zie brochure). Gunning aan verkoper. We hebben ons best gedaan om alle info zo scherp en up-to-date mogelijk te presenteren. Fouten zijn nooit uit te sluiten. Check daarom altijd zelf de belangrijke details voordat je een beslissing neemt.

Prêt immobilier berekenen

€ 649.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 663.830

3,04%

Annuellement

%

€ 32.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 649.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
130 m²
Superficie du terrain
144 m²
Contenu
449 m³
Autre espace intérieur
6 m²
Espace de stockage externe
2 m²
Aire de la cour arrière
57 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1987
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha CW 5 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, in woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
03-03-2026
Date de vente
10-04-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3612

Google Maps

Tienhoven sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Tienhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Tienhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tienhoven. En 2025 étaient 1.810 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 565.000.

Résidents

1.810

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 565.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

41

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tienhoven
Année Résidents
2021 1.775
2022 1.800
2023 1.780
2024 1.785
2025 1.810

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tienhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 401.000
2022 EUR 426.000
2023 EUR 472.000
2024 EUR 519.000
2025 EUR 565.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 405 0-15: 200 15-25: 180 25-45: 370 45-65: 660

Niveau d'enseignement

Hoger

650

Praktisch

320

Middelbaar

480

Origine des habitants (2025)

Europa

105

Nederland

1.585

Buiten Europa

120

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 45
Appartementen 11
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 610
Twee-onder-één-kap woningen 136

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 42
1900 tot 1925 54
1925 tot 1950 79
1950 tot 1970 96
1970 tot 1980 388
1980 tot 1990 95
1990 tot 2000 24
2000 tot 2010 37
2010 tot 2020 43
2020 en later 71

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

213

Étiquette G

101

Étiquette A

76

Étiquette F

63

Étiquette D

58

Étiquette B

55

Étiquette E

23

Étiquette A+++

11

Étiquette A+

5

Étiquette A++

4

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tienhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.580 3.360
2021 1.750 3.600
2022 1.320 3.250
2023 1.070 3.230
2024 1.010 3.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 2.830

Huurwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.640

Koopwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.350

Appartement

Gaz: 1.420 • Électricité: 3.370

Tussenwoning

Gaz: 990 • Électricité: 2.910

Vrijstaande woning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.110 • Électricité: 3.520

Activité dans Tienhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 140
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 460

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tienhoven
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 2
jun 2025 2
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 2

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tienhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tienhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tienhoven?

Tienhoven telt in 2025 ongeveer 1.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven is in 2025 circa € 565.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tienhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tienhoven?

In Tienhoven komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 610 woningen.

Meer maisons in Tienhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.