Aller directement au contenu
Logo de Makelaarschap Utrecht

Westbroekse Binnenweg 86

3612AK Tienhoven • Utrecht

Vendu

€ 820.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 18.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 838.250

Prix d'achat /m²: € 7.256

Galerie de photos

Description

Wonen op één van de mooiste plekken van Tienhoven! Op letterlijk een steenworp afstand van de Maarsseveense Plassen en met een adembenemend, vrij uitzicht over het beschermde polderland richting Westbroek, staat deze vrijstaande woning met separate garage op een ruim perceel van 495 m². Een unieke kans voor wie op zoek is naar rust, ruimte en natuur – zó dicht bij de stad, maar met het gevoel van buiten wonen. Gelegen aan de Westbroekse Binnenweg, midden in het schitterende natuurgebied ‘Noorderpark’, profiteert deze locatie van slechts aan één zijde bebouwing. Dat betekent weids uitzicht aan de voorzijde en directe verbinding met de natuur- en recreatiemogelijkheden van de Maarsseveense Plassen aan de achterzijde. Fietsen, wandelen, zwemmen of gewoon genieten: hier kan het allemaal. Een ideale combinatie van landelijk wonen met perfecte bereikbaarheid! Dankzij de uiterst centrale ligging in Nederland combineer je hier het beste van twee werelden: heerlijk rustig en landelijk wonen, met alle voorzieningen letterlijk binnen handbereik. Maarssen-dorp bereik je in enkele minuten, Utrecht ligt op slechts 10-15 minuten rijden, Amsterdam binnen een half uur en ook Rotterdam, Den Haag en Amstelveen zijn binnen 45 minuten bereikbaar.Winkels, scholen, sportfaciliteiten, uitgaansgelegenheden en uitstekende aansluitingen op snelwegen (A2 en A27) en openbaar vervoer liggen om de hoek. Kortom: landelijk wonen op een toplocatie met alle grote steden en voorzieningen binnen handbereik!" Indeling: Begane grond: Via de lange oprijlaan bereikt u de woning. In de hal vindt u de meterkast, trapopgang naar de eerste verdieping, trapkast, toiletruimte en de toegang tot de woonkamer. Aan de voorzijde bevindt zich de ruime, lichte woonkamer met een prachtig vrij uitzicht op het polderlandschap. Grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval en een fijn gevoel van ruimte. De keuken ligt aan de achterzijde en is uitgevoerd in een lichte kleurstelling met volop werk- en bergruimte. De inbouwapparatuur bestaat uit een elektrische kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken waar de opstelplaats van de wasmachine en droger gesitueerd zijn. De eetkamer grenst aan zowel de woonkamer als de keuken. Via de openslaande deuren stapt u zo onder de overkapping — een heerlijke plek om in alle jaargetijden van de tuin en omgeving te genieten. Eerste verdieping: De overloop is licht door het grote dakraam en biedt toegang tot twee slaapkamers, de badkamer en de vliering. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over twee grote dakramen die zorgen voor een aangename lichtinval. De ouderslaapkamer ligt aan de achterzijde en heeft een riant formaat. Via de openslaande deuren bereikt u het ruime dakterras. De badkamer is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van een dubbele wastafel, douche en toilet. Achtertuin: De zonnige achtertuin ligt op het zuidwesten en is ingericht met diverse beplanting, bestrating en een handige kleine berging achterin de tuin voor tuingereedschap. De ruime en geïsoleerde vrijstaande garage biedt volop ruimte voor fietsen, opslag en gereedschap — ideaal voor hobbyisten of extra bergruimte. Bijzonderheden - Unieke ligging tegen het natuurgebied Noorderpark en op een steenworp van de Maarsseveense Plassen; - Vrij uitzicht over beschermd polderland richting Westbroek; - Twee slaapkamers, waarvan één met groot dakterras op het zuidwesten; - Perceeloppervlakte van maar liefst 495 m²; - Op korte afstand van Maarssen-dorp, Utrecht (15 min.) en Amsterdam (30 min.); - Zonnige achtertuin op het zuidwesten; - Spiltrap vanaf begane grond naar dakterras. - Energielabel: C - Woonoppervlakte:113m²; - Bouwjaar: 1948. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 820.000

Coûts d'achat (estimés): € 18.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 838.250

3,04%

Annuellement

%

€ 41.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 820.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Superficie du terrain
495 m²
Contenu
420 m³
Autre espace intérieur
5 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
66 m²
Espace de stockage externe
39 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1948
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta 35C CW5 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
04-12-2025
Date de vente
18-03-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3612

Google Maps

Tienhoven sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Tienhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Tienhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tienhoven. En 2025 étaient 1.810 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 565.000.

Résidents

1.810

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 565.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

41

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tienhoven
Année Résidents
2021 1.775
2022 1.800
2023 1.780
2024 1.785
2025 1.810

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tienhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 401.000
2022 EUR 426.000
2023 EUR 472.000
2024 EUR 519.000
2025 EUR 565.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 405 0-15: 200 15-25: 180 25-45: 370 45-65: 660

Niveau d'enseignement

Hoger

650

Praktisch

320

Middelbaar

480

Origine des habitants (2025)

Europa

105

Nederland

1.585

Buiten Europa

120

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 45
Appartementen 11
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 610
Twee-onder-één-kap woningen 136

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 42
1900 tot 1925 54
1925 tot 1950 79
1950 tot 1970 96
1970 tot 1980 388
1980 tot 1990 95
1990 tot 2000 24
2000 tot 2010 37
2010 tot 2020 43
2020 en later 71

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

213

Étiquette G

101

Étiquette A

76

Étiquette F

63

Étiquette D

58

Étiquette B

55

Étiquette E

23

Étiquette A+++

11

Étiquette A+

5

Étiquette A++

4

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tienhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.580 3.360
2021 1.750 3.600
2022 1.320 3.250
2023 1.070 3.230
2024 1.010 3.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 2.830

Huurwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.640

Koopwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.350

Appartement

Gaz: 1.420 • Électricité: 3.370

Tussenwoning

Gaz: 990 • Électricité: 2.910

Vrijstaande woning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.110 • Électricité: 3.520

Activité dans Tienhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 140
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 460

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tienhoven
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 2
jun 2025 2
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 2

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tienhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tienhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tienhoven?

Tienhoven telt in 2025 ongeveer 1.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven is in 2025 circa € 565.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tienhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tienhoven?

In Tienhoven komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 610 woningen.

Meer maisons in Tienhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.