Aller directement au contenu
Logo de Melissa is Vastgoed

Westbroekse Binnenweg 68 C51

3612AJ Tienhoven • Utrecht

Vendu

€ 350.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 358.850

Prix d'achat /m²: € 6.034

Galerie de photos

Description

De woning bevindt zich op korte afstand van de Maarsseveense Plassen, een prachtig natuurgebied waar je kunt wandelen, fietsen, zwemmen en genieten van alles wat de natuur te bieden heeft. Of je nu op zoek bent naar ontspanning aan het water of een actieve dag in de buitenlucht, dit gebied biedt volop mogelijkheden. Ook de uitgestrekte veengebieden rondom Tienhoven nodigen uit tot lange wandelingen en vogelspotten. Deze woning is ideaal als starterswoning, voor senioren of voor wie op zoek is naar een tweede huis in het groen. Kom langs en ervaar zelf de rust, ruimte en het comfort dat deze bungalow te bieden heeft. Vrijstaande bungalow op een unieke locatie in het groen Adres: Westbroekse Binnenweg 68 C 51, 3612 AJ Tienhoven Aantal kamers: 3 (waarvan 2 slaapkamers) Bouwjaar: 1986 Energielabel: D Op zoek naar een vrijstaande woning op een rustige plek midden in de natuur? Dan is deze charmante bungalow aan de Westbroekse Binnenweg in Tienhoven precies wat u zoekt! Deze goed onderhouden woning ligt op een ruim perceel en is gelegen in een park met permanente bewoning. De woning beschikt over een lichte woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, een moderne badkamer en een praktische berging in de tuin. De nieuwe CV-ketel uit 2024 draagt bij aan comfortabel en efficiënt wonen. Indeling: Woonkamer (ca. 28 m²) met veel lichtinval en uitzicht op de groene omgeving Open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur Twee slaapkamers, beide ca. 11 m² groot Badkamer met douche, wastafel en toilet Hal met toegang tot alle vertrekken Vrijstaande berging (ca. 5,56 m²), ideaal voor fietsen of tuinspullen Bijzonderheden: Permanente bewoning toegestaan Nieuwe CV-ketel geplaatst in 2024 Goede staat van onderhoud binnen én buiten Natuurlijke ventilatie aanwezig Energielabel D Gelegen op park met rustige en groene omgeving Eigen grond Prachtige ligging nabij natuurgebied 2 eigen parkeerplaatsen Benieuwd? Neem contact met ons op voor een bezichtiging! Disclaimer: Deze verkoopbeschrijving is met grote zorg samengesteld door Melissa is Vastgoed, maar we willen benadrukken dat deze beschrijving dient ter informatieverstrekking. Aan eventuele onjuistheden kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 350.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 358.850

2,78%

Annuellement

%

€ 17.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 350.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
58 m²
Superficie du terrain
228 m²
Contenu
184 m³
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1986
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt uit 2024, eigendom
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
10-07-2025
Date de vente
06-08-2025

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3612

Google Maps

Tienhoven sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Tienhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Tienhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tienhoven. En 2025 étaient 1.810 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 565.000.

Résidents

1.810

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 565.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

41

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tienhoven
Année Résidents
2021 1.775
2022 1.800
2023 1.780
2024 1.785
2025 1.810

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tienhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 401.000
2022 EUR 426.000
2023 EUR 472.000
2024 EUR 519.000
2025 EUR 565.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 405 0-15: 200 15-25: 180 25-45: 370 45-65: 660

Niveau d'enseignement

Hoger

650

Praktisch

320

Middelbaar

480

Origine des habitants (2025)

Europa

105

Nederland

1.585

Buiten Europa

120

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 45
Appartementen 11
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 610
Twee-onder-één-kap woningen 136

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 42
1900 tot 1925 54
1925 tot 1950 79
1950 tot 1970 96
1970 tot 1980 388
1980 tot 1990 95
1990 tot 2000 24
2000 tot 2010 37
2010 tot 2020 43
2020 en later 71

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

213

Étiquette G

101

Étiquette A

76

Étiquette F

63

Étiquette D

58

Étiquette B

55

Étiquette E

23

Étiquette A+++

11

Étiquette A+

5

Étiquette A++

4

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tienhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.580 3.360
2021 1.750 3.600
2022 1.320 3.250
2023 1.070 3.230
2024 1.010 3.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 2.830

Huurwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.640

Koopwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.350

Appartement

Gaz: 1.420 • Électricité: 3.370

Tussenwoning

Gaz: 990 • Électricité: 2.910

Vrijstaande woning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.230

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.110 • Électricité: 3.520

Activité dans Tienhoven (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 80
Zakelijke dienstverlening 140
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 460

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tienhoven
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 2
jun 2025 2
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 3
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 2

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tienhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tienhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tienhoven?

Tienhoven telt in 2025 ongeveer 1.810 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tienhoven is in 2025 circa € 565.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tienhoven ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tienhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 41 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tienhoven?

In Tienhoven komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 610 woningen.

Meer maisons in Tienhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.