- Beschikbaar
Gildestraat 17
6915TN Lobith
€ 395.000 k.k.
€ 2.904/m²
- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
- Slaapkamers
- 4
6916BH Tolkamer • Gelderland
9,8 / 25 reviews
Niet geclaimed
Ten Vaarwerk Taxaties & Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de aan- en verkoop van woningen in de regio de Liemers. Wij begrijpen dat een huis meer is dan alleen een plek om te wonen; het is een thuis waar herinneringen worden gemaakt. Wij zorgen ervoor dat u zich op elke stap van de weg gehoord en begrepen voelt. Wij bieden hulp bij zowel de verkoop als de aankoop van woningen en specialiseren ons in nieuwbouw. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wensen, met expertise onderbouwd door certificaten zoals VastgoedCert en WOZ. Onze medewerkers zijn in staat om in Nederlands, Engels en Duits te communiceren, zodat we u goed begrijpen en begeleiden. Laat ons uw droomhuis een stap dichterbij brengen.
Resultaten zijn gebaseerd op de laatste 12 maanden en tonen zowel aanbod als aangekochte woningen.
6915TN Lobith
€ 395.000 k.k.
€ 2.904/m²
6917BE Spijk
€ 260.000 k.k.
6916MR Tolkamer
€ 379.000 k.k.
€ 3.414/m²
6915XW Lobith
€ 399.000 k.k.
€ 3.218/m²
6915VV Lobith
€ 269.000 k.k.
€ 3.092/m²
6915WJ Lobith
€ 315.000 k.k.
€ 2.582/m²
6915WV Lobith
€ 350.000 k.k.
€ 2.632/m²
6915XL Lobith
€ 279.000 k.k.
€ 3.282/m²
6916AC Tolkamer
€ 425.000 k.k.
€ 2.348/m²
6916MP Tolkamer
€ 945.000 k.k.
€ 3.810/m²
6917AG Spijk
€ 750.000 k.k.
€ 2.595/m²
7041RD 's-Heerenberg
€ 497.500 k.k.
€ 3.407/m²
6916LK Tolkamer
€ 599.500 k.k.
€ 3.746/m²
6915WV Lobith
€ 340.000 k.k.
€ 2.931/m²
6916LA Tolkamer
€ 385.000 k.k.
€ 3.850/m²
6916BC Tolkamer
€ 699.000 k.k.
€ 4.262/m²
6916MS Tolkamer
€ 455.000 k.k.
€ 3.321/m²
6915AC Lobith
Prijs op aanvraag
6914AK Herwen
€ 350.000 k.k.
€ 3.125/m²
6915AJ Lobith
€ 550.000 k.k.
€ 2.849/m²
7064DK Silvolde
€ 549.000 k.k.
€ 4.190/m²
6913KK Aerdt
€ 525.000 k.k.
€ 4.007/m²
6914AE Herwen
€ 419.000 k.k.
€ 3.521/m²
6915AD Lobith
Prijs op aanvraag
6903CV Zevenaar
€ 625.000 k.k.
€ 6.720/m²
6915XW Lobith
€ 300.000 k.k.
€ 3.370/m²
6942JM Didam
€ 525.000 k.k.
€ 2.949/m²
6915AC Lobith
€ 225.000 k.k.
€ 3.750/m²
7009AB Doetinchem
€ 549.000 k.k.
€ 4.159/m²
6916CG Tolkamer
€ 200.000 k.k.
€ 2.531/m²
Geen woningen gevonden voor dit filter.
Ten Vaarwerk Taxaties & Makelaardij is beoordeeld met een 9.8 uit totaal 25 reviews
Totaalscore
25 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
2 reviews op Google
Wij zijn super tevreden! Communicatie is heel goed en direct! De volgende keer zullen we zeker weer contact opnemen met Debbie!
Geen twijfel over mogelijk Debbie helpt je overal waar ze me kan. Schakeld snel staat altijd voor je klaar ofhet nou om verkoop of aankoop gaat
Geweldige spontane vriendelijke en duidelijke makelaar. Meedenkend! Haalt er uit wat er in zit. Weet echt wat ze doet , ik zal haar zeker aanbevelen.